STANIOCH CIĘŻSZY OD MOHOUMADIEGO, BABILOŃSKI ZAWALCZY Z MATELĄ!

Łukasz Stanioch (8-0, 2 KO) okazał się cięższy od Hadillaha Mohoumadiego (23-5-1, 16 KO) przed ich pojedynkiem podczas jutrzejszej gali Babilon Boxing Show w Ożarowie Mazowieckim. Na imprezie dojdzie do sensacyjnego pojedynku pomiędzy Tomaszem Babilońskim i anonserem Markiem Matelą.

W innym pojedynku gali Damian Kiwior zmierzy się z Lukasem Dekysem i polski pięściarz nie będzie faworytem tego starcia. Kiwior wprawdzie ostatnio wygrał swój pojedynek, ale bił się z podstarzałym i zmęczonym boksem Rafałem Jackiewiczem, za to jego czeski rywal wygrywa walkę za walką, pokonał przed czasem Michała Syrowatkę, a wcześniej niepokonanych Bisa i Jasiewicza. 

Jak możemy przeczytać w artykule Artura Mazura z Wirtualnej Polski, Babiloński i Matela nie lubią się. Organizator gali wyszedł z inicjatywą i zaproponował taki pojedynek. Na niego zgodził się Matela. Pojedynek został zakontraktowany na cztery rundy. 

- Matela dążył do tego, żeby Ryan Ford nie wsiadł do samolotu i nie przyleciał na walkę z Łukaszem Staniochem. Wszystko po to, żeby wypchnąć do ringu swojego zawodnika i zarobić. Nikt mi nigdy takiego świństwa nie zrobił. Mam na to dowody. Od tamtej pory zablokowałem go wszędzie i nie chcę go znać - powiedział Babiloński w rozmowie z WP. Z tym nie zgadza się jego jutrzejszy rywal, który uważa, że chciał pomóc i znaleźć zastępczego rywala na wypadek zmiany w karcie walk. 

Wyniki ważenia przed galą Ożarowie Mazowieckim: 

8 rund, super średnia: Łukasz Stanioch (77,2 kg) vs Hadillah Mohoumadi (76,750 kg)
10 rund, junior średnia: Damian Kiwior (69,5 kg) vs Lukas Dekys (68,550)
6 rund, umowny limit do 83 kg: Krzysztof Wojciechowski (nie pojawił się na ważeniu) vs Michael "Action" Obin (82 kg)
4 rundy, junior średnia: Piotr Biś (70,8 kg) vs Sylwester Zięba (70,150 kg)
4 rundy, umowny limit do 86 kg:Patryk Polasik (84,250 kg) vs Adrian Valentin (86 kg)

Transmisja z gali Babilon Promotion w Polsacie Sport Fight oraz w Super Polsacie. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.