CIĘŻKI OSTRZAŁ KIJOWA. KLICZKO WYDŁUŻYŁ GODZINĘ POLICYJNĄ

Mer Kijowa, były mistrz świata wagi ciężkiej Witalij Kliczko poinformował o wydłużeniu godziny policyjnej w stolicy Ukrainy. Rosyjska armia ostrzeliwuje Kijów coraz większą ilością rakiet.

KLICZKO: NASZA WOLA JEST SILNIEJSZA NIŻ JAKAKOLWIEK ARMIA ŚWIATA >>>

Przedłużona godzina policyjna zaczęła się dziś o godzinie 20:00 i potrwa do środy 23 marca, do godz. 7.00. Mer ogłosił, że w tym czasie nie będą otwarte urzędy, sklepy, apteki i stacje benzynowe.

Jeżeli mieszkańcy miasta usłyszą syreny alarmowe, mają zejść do schronów. Po Kijowie mogą poruszać się jedynie ludzie posiadający rządowe przepustki oraz pojazdy specjalne. 

- Przestrzegajmy zasad stanu wojennego. Wierzymy w nasze siły zbrojne. Chwała Ukrainie - stwierdził Kliczko, który pozostaje w stolicy wraz z bratem Władimirem, również byłym czempionem globu królewskiej dywizji.

- Ostatniej nocy w wyniku ostrzału przez wojska rosyjskie centrum handlowego w Kijowie zginęło co najmniej sześć osób - poinformowała agencja AFP. Jak dodała, po silnym ataku w dużym obiekcie handlowym wybuchł pożar. Ucierpiały także sąsiednie budynki mieszkalne.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: JIN
Data: 21-03-2022 23:04:46 
Naprowadzi mnie ktoś, po co taka godzina policyjna? A zwłaszcza zamykanie aptek?
 Autor komentarza: Scross
Data: 22-03-2022 12:48:46 
Aby kazdy kto chodzi w jej trakcie był uznawany z bomby za szpiega.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.