ŚLADAMI OJCA - JIMUEL PACQUIAO, SYN MANNY'EGO, WYGRYWA 1. WALKĘ

Manny Pacquiao jest już na sportowej emeryturze i walczy o fotel prezydenta Filipin. Coś się kończy, a coś zaczyna. A karierę bokserską rozpoczął właśnie... jego syn.

Jimuel Pacquiao - najstarszy syn "Pac-Mana", stoczył pierwszą walkę w boksie olimpijskim. Wystąpił w limicie 63,5 kilograma i wygrał. Szczegółów walki nie znamy.

- Jestem z ciebie dumny synu. #TeamPacquiao - napisał w mediach społecznościowych wielki mistrz kilku kategorii.

21-letni Jimuel stoczył już podobno kilka walk na Filipinach, były to jednak potyczki nielicencjonowane. A ta odbyła się w USA, na normalnych zawodach, więc oficjalnie dopiero teraz stoczył walkę bokserską. Ciężko będzie jednak nawiązać do fantastycznych osiągnięć taty...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 15-03-2022 15:09:38 
Syn Pacquiao, syn Holyfielda, syn Hattona, syn Chaveza, synowie Morrisona, wnuk Alego. Tych synów i dalszych krewnych jest od cholery i rzadko kiedy dobrze to się kończy. W ostatnim czasie jedynie młody Eubank i młody Tszyu są coś warci.
 Autor komentarza: SWJar
Data: 15-03-2022 15:30:46 
No i Benn rokuje też dobrze.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 15-03-2022 18:45:27 
Młody Eubank jest ofiarą że nie potrafił odciąć pępowiny, w tym wypadku od starego. To bardzo dobry, pieściarz, ale mógł osiagnąć więcej. Tsyu i Benn wyglądają najciekawiej. A co do Pacmana juniora, czas pokaże.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.