ME u-22: KADROWICZE ROZPOCZĘLI ZGRUPOWANIE W ZAKOPANEM

Polscy pięściarze rozpoczęli w COS Zakopane zgrupowanie będące ostatnim już etapem przygotowań do rozpoczynających się za tydzień Mistrzostw Europy u-22 w Poreczu. W stolicy polskich Tatr jest także drużyna narodowa seniorów. W maju Biało-Czerwonych czekają ME Seniorów w Armenii.

Trener reprezentacji Wojciech Bartnik powołał 13 bokserów z kadry młodzieżowej, a są to: 54 kg Jakub Krzpiet, 57 kg Paweł Brach, 60 kg Mikołaj Mańka, 63,5 kg Beniamin Zarzeczny, 67 kg Oliwier Zamojski, 71 kg Daniel Piotrowski i Mateusz Urban, 75 kg Dawid Oerlich, 80 kg Jakub Maścianica, 86 kg Sebastian Kusz i Jakub Straszewski, 92 kg Mateusz Bereźnicki, +92 kg Wiktor Bartnik.

W piątek liczna grupa wyżej wymienionych bokserów rywalizowała na gali Suzuki Boxing Night 13.

Obóz reprezentacji młodzieżowej potrwa do 10 marca. Po ustaleniu składu reprezentacji Polacy udadzą się do Chorwacji, gdzie 12 marca poznają swoich rywali w walkach eliminacyjnych.

Natomiast w ekipie seniorskiej jest 9 zawodników, a w tym gronie 51 kg Jakub Słomiński, 60 kg Jarosław Iwanow, 71 kg Damian Durkacz, 75 kg Bartosz Gołębiewski, 80 kg Mateusz Goiński, Michał Łoniewski i Alan Boruta, 86 kg Tomasz Niedźwiecki i +92 kg Oskar Safaryan.

Za miesiąc odbędzie się Turniej im. Feliksa Stamma w Warszawie, a pod koniec maja Mistrzostwa Europy Seniorów w Erywaniu.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.