JONAK-ROBINSON III: GROMADZKI, BRODNICKA, SOCZYŃSKI I MROCZKOWSKI

Tomasz Gromadzki (11-4-1, 3 KO), zawodowy mistrz Polski wagi półciężkiej i gwiazda Gromdy, federacji walk na gołe pieści, po blisko dwudziestu miesiącach przerwy od ringu zawodowego powróci między liny 22 kwietnia w Bytomiu podczas gali Jonak vs Robinson III.

W daniu głównym Damian Jonak (41-1-2, 21 KO) i Andrew Robinson (26-5-2, 7 KO) dopełnią trylogię i raz na zawsze (chyba...) zamkną ten rozdział. Wcześniej kibicom pokaże się również "Zadyma" Gromadzki. Kto jeszcze?

Walkę rankingową stoczy była mistrzyni Europy i świata wagi super piórkowej Ewa Brodnicka (20-1, 2 KO), a także zawodnicy grupy Queensberry Polska - Michał Soczyński (5-0, 2 KO) z wagi cruiser oraz Kamil Mroczkowski (4-0, 2 KO) z ciężkiej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 07-03-2022 13:07:16 
Odgrzewane kotlety, dania z konserwy, wyroby boksopodobne, z gumową lalą na deser. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem. Gromadzki... w Gromdzie wyglądał pociesznie, w boksie - a on chce zbić do półciężkiej, czy walczyć w cruiser? Jak v cruiser, to dochodzi jeszcze element cyrku z domieszką bumobijstwa. Jonak... eee... miałeś chamie złoty rekord, ostał ci się ino... No dobra, nie wiem, co mu się ostało, ale cokolwiek by to nie było, nie zamierzam patrzeć. Mroczkowski. Po heroicznych zmaganiach facetem wyciągniętym z półśredniej i upasionym do gabarytów beczki ze smalcem straciłem złudzenia.

Brodnicka. Jak będę chciał oglądać boks, nawet kobiecy, to włączę sobie jakąś galę, gdzie ten boks serwują. Albo zerknę na jakąś walkę archiwalną. Jak będę chciał obejrzeć sobie porno, to też znam masę bardziej odpowiednich adresów. A na słuchanie bredni nie mam ochoty, w żadnym wykonaniu. Soczyński. Tragedią tego człowieka jest PESEL. Gdyby urodził się pół wieku temu, zostałby celebrytą. Górnikiem, sam wydobywającym tony węgla za pomocą jedynie młota i tytanicznej siły. Posągowy murarzem, pokazywanym na akademiach ku czci jako wzór i bohatera socjalistycznej pracy. Ale żyje tu i teraz, zajmując się boksem. Na poziomie "gali w Grudziądzu", którego niestety nie przeskoczy. I tak to mniej więcej wygląda.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 07-03-2022 13:25:37 
@Stieczkin
Dobrze napisane. Nic dodać, nic ująć. Można by ewentualnie poznęcać się bardziej nad naszą "Cipoliną", ale chyba nie warto.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 07-03-2022 13:31:53 
Cipoliną xD
 Autor komentarza: garylinker
Data: 07-03-2022 15:17:37 
Panie Krawczyński, a tacy zawodnicy jak Łącz,Augustynik czy Szadkowski to jeszcze boksują?
 Autor komentarza: Marduk
Data: 07-03-2022 17:50:28 
Ha ha daliby już spokój z tym Jonakiem ileż można mielić to samo. Niech już kogoś innego zaczną promować.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 08-03-2022 00:16:39 
Walka wieczoru :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.