RUSSELL POBIŁ POSTOŁA, PORAŻKA COLBERTA

Wiktor Postoł (31-4, 12 KO) ma swoje problemy na głowie. Jego rodzina w Ukrainie jest zagrożona, on jednak dziś w nocy miał robotę do zrobienia. Ale gdy głowa nie jest czysta, tak ważnych walk nie można wygrywać...

Naprzeciw byłego mistrza świata stanęła wschodząca gwiazda kategorii junior półśredniej, Gary Antuanne Russell (15-0, 15 KO). Dodajmy tylko, że ten sam Russell - młodszy brat Gary'ego Russella Jr, w czasach boksu olimpijskiego trzykrotnie pokonał Jarona Ennisa, a lepszej laurki chyba być nie może.

Na pół minuty przed zakończeniem walki arbiter Mike Ortega trochę niepotrzebnie wkroczył do akcji i ogłosił wygraną Amerykanina przez TKO. Szkoda, bo doświadczony Postoł powinien przegrać to na punkty.

W walce wieczoru gali Showtime Hector Garcia (15-0, 10 KO) pokonał w eliminatorze federacji WBA wagi piórkowej niezwyciężonego dotąd Chrisa Colberta (16-1, 6 KO). Sędziowie punktowali 119:108 i dwukrotnie 118:109.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: leon84
Data: 27-02-2022 12:32:59 
Kolejna świetna gala PBC.W porównaniu do tego,co działo się wczoraj w Glasgow,można było obejrzeć kawał świetnego boksu.Najciekawsza była o pas IBF w super muszej gdzie niespodziewanie mało znany Martinez wręcz zdominował Ancajasa.Kapitalny występ Argentyńczyka...W walce wieczoru wręcz sensacja.Jeden z najciekawszych prospektów Colbert został zdominowany przez mało znanego Luisa Grarcie.który wskoczył w miejce Gutierreza na 3 tygodnie przed walką i sprawił sensacje.Świetny występ reprezentatnta Dominikany...W trzeciej walce Russel pewnie pokonał Postoła,ale te przerwanie przez sędziego,to jawny kryminał.Nic wielkiego się nie dzieje,a ten 20 sekund przed końcem walki przerywa walkę.
 Autor komentarza: NietrzezwyTomasz
Data: 27-02-2022 13:00:17 
Przerwanie skandaliczne. Strasznie skrzywdzili Postola.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.