KHAN vs BROOK: OSTRE WYMIANY ZDAŃ NA KONFERENCJI PRASOWEJ

Gwiazdorski pojedynek Amira Khana (34-5, 21 KO) z Kellem Brookiem (39-3, 27 KO) czeka nas już w najbliższą sobotę w Manchesterze. Dzisiejsza konferencja prasowa jeszcze bardziej podgrzała atmosferę przed tą hitową konfrontacją.

- Gadasz w wywiadach, że za młodu spaliśmy w jednym pokoju na obozie przygotowawczym. Nie mów takich rzeczy. To nie brzmi dobrze (...) Chcę ci zadać pytanie: dlaczego mówisz, że rozwalisz moją "papadową"  szczękę (papad to cienki i chrupki indyjski naleśnik, popularny również m.in. w kuchni pakistańskiej - przyp.red.). Takiego słowa użyłeś. To rasistowskie (...) Martwię się o zdrowie Kella po tej walce. Zleję go jak nikt wcześniej, pokażę mu jego miejsce - stwierdził mający pakistańskie korzenie "King Khan".

- To ty walisz konia podczas wizyt na gejowskich stronach. Czemu gadasz bzdury, czemu twierdzisz, że jestem rasistą? Chciałem tylko powiedzieć, że masz kruchą szczękę. Kiedy cię w sobotę rozwalę, pójdziesz spać i dobrze się wyśpisz. Ułożę cię do snu (...) Nie wiem jeszcze, czy zmieszczę się w limicie wagowym, może zapłacę karę i nie zrobię wagi. Zobaczymy, będę grał w swoją grę - oto słowa Brooka, zwanego również "Special K".

Przypomnijmy, że Kell Brook był zawodowym mistrzem świata wagi półśredniej w latach 2014-2017. Amir Khan był natomiast wicemistrzem olimpijskim (2004) i zawodowym mistrzem świata wagi junior półśredniej. Brook i Khan mają dziś po 35 lat na karku. Nie należą już do światowej czołówki, ale wszystko wskazuje na to, że ich autentyczny pozaringowy konflikt i wciąż bardzo wysokie umiejętności mogą być w sobotę wybuchową mieszanką.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 17-02-2022 19:37:20 
Szpilka ma papadową szczękę :)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 17-02-2022 19:41:55 
@Ramirez82,

Szpilka juz nie wroci. Game over.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 17-02-2022 22:46:09 
Szpilka jak widać ma wiele wspólnego z Khanem - papadowa szczeka (u nas powinno się mówić, że faworkowa - jak kruche ciasto z którego są robione faworki) + domniemanie walenia konia (w przypadku Khana podczas wizyt na gejowskich stronach, natomiast u ASzki dla kolegi na kadrze)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.