JEDNA Z GWIAZD DLA JESSE RODRIGUEZA NA PIERWSZĄ OBRONĘ

Jesse Rodriguez (15-0, 10 KO) przejdzie do historii jako pierwszy bokserski mistrz świata urodzony w latach dwutysięcznych. Ale już pierwsza obrona będzie dla niego wielkim wyzwaniem.

"Bam" wykorzystał życiową szansę, na ostatniej prostej wskoczył w miejsce Wisaksila Wangeka i pokonując pewnie na punkty Carlosa Cuadrasa (39-5-1, 27 KO) sięgnął po wakujący pas federacji WBC kategorii super muszej, czy też jak kto woli junior koguciej. Ale Eddie Hearn nie zamierza pielęgnować jego rekordu na łatwych obronach.

Wspomniany już Wisaksil Wangek (50-5-1, 43 KO), Juan Francisco Estrada (42-3, 28 KO) albo zwycięzca walki Romana "Chocolatito" Gonzaleza (50-3, 41 KO) z Julio Cesarem Martinezem (18-1, 14 KO) - jeden z tych zawodników ma być kolejnym przeciwnikiem Rodrigueza w jego pierwszej obronie tytułu World Boxing Council.

- Jeden z tych gości będzie kolejnym rywalem Rodrigueza. Ten dzieciak już jest gwiazdą i mógłby być faworytem w każdym z tych zestawień - przekonuje brytyjski promotor współpracujący z platformą DAZN.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.