SOKOŁOWSKI O POJEDYNKU Z WALLINEM: DAM JUTRO Z SIEBIE WSZYSTKO

Jutro na gali Eubank Jr vs Williams w Cardiff zobaczymy walkę jednego z najlepszych obecnie polskich zawodników wagi ciężkiej, Kamila Sokołowskiego (11-24-2, 4 KO) z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata, Szwedem Otto Wallinem (22-1, 14 KO). Polak przystępuje do tego pojedynku praktycznie z marszu, ale w swoim stylu zamierza dać z siebie wszystko, by odnieść sensacyjne zwycięstwo.

OTTO WALLIN: SOKOŁOWSKI JEST LEPSZY NIŻ WSKAZUJE NA TO REKORD >>>

- Dostałem ofertę walki z Wallinem tydzień temu, to dla mnie duża szansa i duże wyzwanie. Wallin bardzo dobrze porusza się w ringu i jest mocny kondycyjnie. Chcę jednak stoczyć dobry pojedynek i dam z siebie wszystko. Jeżeli wygram, będzie to miało dla mnie ogromne znaczenie. Otworzyłyby się przede mną drzwi do wielkich walk - powiedział Sokołowski.

- W każdej mojej walce chcę wygrać. Jestem "journeymanem", ale nie walczę tylko dla pieniędzy. Liczy się dla mnie zwycięstwo i widowisko. To bardzo smutne, że często przegrywałem wygrane walki. Nie poddaję się jednak, mam 35 lat, walczę często i czuję się coraz silniejszy. Myślę, że mogę jeszcze walczyć ze dwa lata, zobaczymy, jak będę się czuł. Wspierajcie mnie w starciu z Wallinem, chcę wam dać dobry spektakl - dodał polski weteran.

W swojej ostatniej walce Sokołowski przegrał w grudniu zeszłego roku jednogłośnie na punkty z olbrzymim Ukraińcem Igorem Szewadzuckim.

Przypomnijmy na koniec, że Polak wygrywał podczas swojej kariery z wieloma prospektami lub lokalnymi faworytami, m.in. z  Nickiem Webbem, Alexem Dickinsonem, AJ Carterem, Naylorem Ballem i Seanem Turnerem. Niestety wiele razy Sokołowskiego "przekręcano", m.in. w 2019 roku, gdy przegrał z byłym mistrzem świata WBA Regular, Lucasem Browne'em, a także w kwietniu zeszłego roku w przegranym starciu z niepokonanym, mocno promowanym Davidem Adeleye.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Sambor
Data: 04-02-2022 17:21:52 
Ja bym zobaczył Sokołowski - Szpilka ogień!! Sokołowski rekord jak kelner ale charakterny on rzuca Szpilkę na kojo i robi swoje a Szpilka za kobietę jak zawsze ale taki jest boks jeden walczy przegrywa wygrywa ale coś pokazuje a mało zarabia a drugi się wozi na na fejmie ale i tak jest nr 1 w polskim boksie
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 04-02-2022 19:23:17 
Up
Napisz cos o więzieniu.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 04-02-2022 22:06:55 
Szczerze...Skokołowski może dać z siebie wszystko, ale to już trochę za późno...mimo wszystko w polskim boksie dla mnie Rambo wrzechczasów :D
 Autor komentarza: SWJar
Data: 05-02-2022 03:36:57 
War Sokół!
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 05-02-2022 09:47:45 
dobrze powiedziane Rambo wszechczasow Kamil trzymaj sie
 Autor komentarza: ThePinEffect
Data: 05-02-2022 12:31:26 
gdzie ta walka będzie transmitowana?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.