FELIX VERDEJO UNIKNIE KARY ŚMIERCI

Felix Verdejo (27-2, 17 KO) uniknie kary śmierci. Wielki niespełniony talent, niedoszły mistrz świata wagi lekkiej, spędzi jednak niemal na pewno całe życie w więzieniu.

Przypomnijmy fakty... Na początku maja zeszłego roku Portorykańczyk, olimpijczyk i swego czasu gorący prospekt został aresztowany pod zarzutem uprowadzenia i zabójstwa kochanki w ciąży. Właśnie ciąża kochanki miała popchnąć żonatego boksera do tej strasznej zbrodni, przy udziale jednego z pomocników. On również uniknie kary śmierci. Co ciekawe rodzice zamordowanej kobiety sami byli przeciwko karze śmierci, domagając się dożywocia bez możliwości zwolnienia. - Niech to ciąży mu na sumieniu każdego dnia, aż do końca życia - powiedział Jose Rodriguez, ojciec zamordowanej Keishly.

27-letnia Keishla Marlen Rodriguez Ortiz zaginęła nagle. Kilkadziesiąt godzin później znaleziono jej zdeformowane zwłoki. Więcej o całej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Przyznanie się do winy, współpraca, stanowisko rodziny zabitej - to wszystko razem wzięte sprawiło, że Verdejo uniknie kary śmierci. Ale umrze w więzieniu...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BOXER
Data: 01-02-2022 18:48:29 
No i gitara . Jeszcze w prawie powinno być oślepienie mordercy i wykastrowanie .
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-02-2022 19:30:57 
A takie dzikie zachowania, to nie jest przypadkiem efekt uboczny ciosów na głowę, krótko mówiąc symptomów encefalopatii bokserskiej? Choć poniekąd był za wciąż za młody na to schorzenie.
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 01-02-2022 19:38:39 
@puncher48
Raczej nie. Encefalopatia to problemy z wysławianiem się, luki w pamięci i ogólny spadek możliwości intelektualnych. A takie "dzikie zachowania" to efekt pierdolca. Który wzmaga się szczególnie w momentach, w których dziecko ze slumsów albo ogólnie portorykańskich społecznych dołów zacznie nagle zarabiać pieniądze, którymi nie pogardziłaby nawet amerykańska klasa wyższa, kiedyś średnia.

Wtedy takim osobnikom odbija palma. Co może się przejawiać z różnym natężeniem. Taki Crawford będzie demolował warsztaty samochodowe wrzeszcząc, że jest bogaty i wszystko mu wolno. Taki Broner... eee... będzie sobą. A taki Vardejo zamorduje ciężarną kochankę, bo akurat poznał inną lasencję. I mu się wydaje, że to będzie świetne rozwiązanie, bo na filmach tak widział a raperzy śpiewają, że kobiety to szmaty.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 01-02-2022 19:47:17 
@Stieczkin

I wszystko jasne, to wszystko wina dlatego, że wywodził się z niższej klasy, całe szczęście, że klasa wyższa i średnia nie popełnia żadnych zbrodni.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 01-02-2022 21:41:35 
Popełnia, przykład z obecnych czasów z czym mamy do czynienia w chwili obecnej, gdzie konsolidacja władzy, pieniędzy i technologii kończy się tym, co już nieraz w historii miało miejsce. Zresztą ona lubi się powtarzać:)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 01-02-2022 22:36:56 
Dyskusja dot predyspozycji scojopatycznych czy patologicznych nigdy nie znajdzie wyjasnienia (nawet statystyka nie jest regula, ew moze wskazac wiekszy odsetek w grupie X). Jezeli facet popelnil ta zbrodnie - a wszystko wskazuje, ze tak sie stalo to niech poniesie adekwatna kare - w mojej opinii powinna to byc kara smierci ale sedzia ma prawo zaakceptowac propozycje "poszkodowanych" - niech zjeb gnije w ciupie.
O ile wyobrazam sobie pozbawienia kogos zycia w kilku przypadkach (np. obrona bezposrednia, rozkaz w wojsku, wojna) o tyle zatluczenie kogokolwiek w afekcie (lub celowo) z pobudek emocjonalnych swiadczy o po prostu zrytym berecie i potencjalnym zagrozeniu
 Autor komentarza: Sambor
Data: 02-02-2022 00:28:15 
Życie ... Każdy tak miał choć raz w życiu że miał taki wkurw na maniurę teściową binię albo jarecką że chciał gadzinę zajebać. Ja go rozumiem i szkoda ziomka bo mu uwarzyli za dużo
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 02-02-2022 10:13:18 
Ciekawe co byś napisał, gdyby taki zwierzak uprowadził, zakatował i zdeformował ciało twojej siostry/matki/ żony. Jeśli to nie trolling, to jesteś zwykłym śmieciem i odpadem
 Autor komentarza: Stieczkin
Data: 02-02-2022 14:03:19 
@Karate
Wtedy kolega Sambor, posługując się połączeniem kminy i rozmaitych ciekawych żargonów odpowiedziałby, że w takim wypadku sam osobiście pozbawiłby "ziomka" życia. Dla osób interesujących się różnymi niszowymi językami mogłaby to być ciekawa lektura :P
 Autor komentarza: Krzysiek6685
Data: 02-02-2022 20:10:47 
Mylisz się Sambor. Nie każdy miał ochotę kogokolwiek kiedykolwiek "zajebac"
Zdrowy człowiek panuje nad emocjami a rozwiązania szuka w inny sposob
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.