Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-27

 


ZESTAW PAR SOBOTNIEJ GALI SBN 11

Medaliści Mistrzostw Świata, Europy i Polski w różnych kategoriach wiekowych wystąpią na gali Suzuki Boxing Night 11, która odbędzie się w sobotę w Chęcinach koło Kielc. W roli trenera reprezentacji Polski zadebiutuje Wojciech Bartnik, brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Organizatorami zawodów są Polski Związek Bokserski i Suzuki Motor Poland. Transmisja od godziny 20:00 w TVP Sport.

MISZKIŃ: JĘZYK MICHAŁA CIEŚLAKA JEST UNIWERSALNY I MIĘDZYNARODOWY

Mistrz świata WBO wagi cruiser Lawrence Okolie (17-0, 14 KO) spotkał się dziś na konferencji prasowej z Michałem Cieślakiem (21-1, 15 KO), o czym szeroko informowaliśmy. Walka Okolie vs Cieślak czeka nas 27 lutego w Londynie, a oto opinia byłego pięściarza (obecnie trenera i eksperta telewizyjnego) Macieja Miszkinia bezpośrednio po spotkaniu Polaka z Brytyjczykiem twarzą w twarz.
APEL WITALIJA KLICZKI: JOSHUA, NIE ODSTĘPUJ OD REWANŻU Z USYKIEM

Czy były mistrz świata wagi ciężkiej Anthony Joshua (24-2, 22 KO) przyjmie ofertę z Bliskiego Wschodu, czyli odstępne w wysokości 15 milionów funtów i zrezygnuje z rewanżu ze swoim zeszłorocznym pogromcą, obecnym mistrzem IBF, WBA i WBO Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO)? Dziś do Joshuy zwrócił się w tej sprawie inny były czempion królewskiej dywizji, rodak Usyka Witalij Kliczko.