Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-23

 
WIDEO: MAGSAYO ZDETRONIZOWAŁ RUSSELLA

Po blisko siedmiu latach panowania na tronie wagi piórkowej Gary Russell Jr (31-2, 18 KO) stracił pas WBC. Nowym mistrzem Mark Magsayo (24-0, 16 KO), który po ciekawej walce zwyciężył stosunkiem głosów dwa do remisu - 114:114 i dwukrotnie 115:113. Poniżej skrót walki.FOTORELACJA: ZWYCIĘZCY VII MTB 2022 NIECHOBRZ

W nowym 2022 roku, śnieżnie Podkarpacie przywitało uczestników VII Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Boguchwały. Zapraszamy do obejrzenie zdjęć zwycięzców, choć wszyscy są wygranymi, którzy wbrew przeciwnościom, trenując tą trudną sztukę walki, zjawili się dziś na hali w Niechobrzu.


CZY FAME MMA OGŁOSI DZIŚ SZPILKĘ? ENIGMATYCZNY WPIS WASILEWSKIEGO

Kibice i dziennikarze zastanawiają się, co kryje się pod enigmatycznym wpisem Andrzeja Wasilewskiego z wczoraj na Twitterze. - Pozwólcie mi dalej wierzyć że jeden z topowych na świecie pięściarzy w HW, nawet jak jest w złym momencie, jest mega prawdziwym sportowcem - napisał Wasilewski. A wlaśnie dziś FAME MMA na specjalnej konferencji ma ogłosić 6 zupełnie nowych nazwisk. Czy chodzi o Artura Szpilkę (24-5, 16 KO)?