SZEREMETA DO SZPILKI: JEŚLI CHCESZ, TO PRÓBUJ! BĘDĘ CI KIBICOWAŁ!

Redakcja, Facebook

2022-01-23

Artur Szpilka (24-5, 16 KO udostępnił kilka dni temu na Facebooku wywiad udzielony dla kanału To jest boks, w którym powiedział, że na razie nie boksuje i wróci w formule MMA. Pod postem wypowiedział się Kamil Szeremeta (21-1-2, 5 KO), w ciepłych słowach odnosząc się do pięściarza z Wieliczki i jego planów na przyszłość. 

- Ja powiem taką ciekawostkę - też dostałem propozycje występu na tej gali (Cieślak vs Okolie - przyp. red.), rozmawiałem z Eddie Hearnem, ale odmówiłem tej walki, bo na razie obraziłem się na boks i nie boksuję, wrócę w MMA. Była propozycja walki z Babiciem - powiedział w rozmowie z Piotrem Buczakiem były rywal Deontaya Wildera. 

- Artur to twoje życie i rób z nim co tylko chcesz! Nie patrz się na innych, nie słuchaj ich. Jeśli chcesz, to próbuj! Będę Ci mocno kibicował i będę trzymać za Ciebie kciuki! Pozdro - skomentował plany Szpilki były mistrz Europy wagi średniej. 

Dziś o godz. 18. na kanale FAME MMA na Youtube będzie transmitowana specjalna konferencja prasowa. Na plakacie promującym konferencję jest widocznych trzech pewnych i zakontraktowanych zawodników. Federacja poinformowała jednak w opisie, że podczas dzisiejszego wydarzenia w Łodzi, ogłosi aż 6 jej nowych nabytków. Niewykluczone, że jednym z nazwisk będzie Szpilka, choć nie jest to nigdzie potwierdzone. Enigmatyczny wpis Andrzeja Wasilewskiego z wczoraj na Twitterze może jednak świadczyć o tym, że jest coś na rzeczy.