CZY FAME MMA OGŁOSI DZIŚ SZPILKĘ? ENIGMATYCZNY WPIS WASILEWSKIEGO

Kibice, dziennikarze i środowisko bokserskie zastanawiają się, co kryje się pod enigmatycznym wpisem Andrzeja Wasilewskiego z wczoraj na Twitterze. - Pozwólcie mi dalej wierzyć że jeden z topowych na świecie pięściarzy w HW, nawet jak jest w złym momencie, jest mega prawdziwym sportowcem - napisał Wasilewski. A wlaśnie dziś FAME MMA na specjalnej konferencji ma ogłosić 6 zupełnie nowych nazwisk. Czy chodzi o Artura Szpilkę (24-5, 16 KO)? 

Dziś o godz. 18. na kanale FAME MMA na Youtube będzie transmitowana specjalna konferencja prasowa. Na plakacie promującym konferencję jest widocznych trzech pewnych i zakontraktowanych zawodników. Federacja poinformowała jednak w opisie, że podczas dzisiejszego wydarzenia w Łodzi, ogłosi aż 6 jej nowych nabytków. 

Partnerka Szpilki, Kamila Wybrańczyk wspominała w rozmowach z mediami w ubiegłym roku, że w najbliższym czasie istnieje możliwość, że zawalczą na jednej gali. - To jest bardzo możliwe. Nie mogę nic zdradzać. Myślę, że rok 2022 będzie fajnym rokiem, jeśli wszystko się ułoży, tak jakbym chciala, to zaskoczymy na pewno - powiedziała dziennikarzowi Koloseum w listopadzie Wybrańczyk. 

Szpilka z kolei poinformował, że najbliższą walkę stoczy w MMA. Prognozowano, że w Polsce w grę wchodzą dwie federacje - KSW oraz FAME. Wszystkie puzzle zaczynają się układać. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-01-2022 11:17:07 
Szpilka jako "jeden z topowych na świecie pięściarzy w HW"??? To tylko w chorych urojeniach własnych i jak widać także swego promotora. Topowy to może on był w pierdlu, w którym garował.
 Autor komentarza: maro1988
Data: 23-01-2022 11:28:10 
No to widac ze u Szpilki ambije sportowe juz nie istnieją.Teraz tylko z Pierdzioszkiem chca oddcinac kupony.
 Autor komentarza: Piesel
Data: 23-01-2022 12:02:26 
#Hugo nie zczaiłeś wpisu Wasyla.

A co do Szpilki to już dawno zaczął sprzedawać karierę i co mu się dziwić. Jest okazja do zarobienia kasy, co żadnemu Cieślakowi czy Masternakowi nigdy się nie uda. A tą jego bunie nie mam pojęcia kto chce jeszcze ogląda bo to beztalencie jest i ego wyje.. jak te wary jej
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 23-01-2022 12:52:58 
Przy całej mojej antypatii do Szpilki, w sumie co mu się dziwić? Jest kasa do zgarnięcia, to się ją zgarnia. Nawet tak utytuowanu zawodnik jak Floyd, który zarobił najwięcej w historii boksu, nie odmawia sobie udziału w podobnym cyrku.

Takie czasy, że za udział w czymś takim można wycisnąć więcej niż z kariery bokserskiej.
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 23-01-2022 13:00:47 
Nie porównuj człowieka, który w swojej dyscyplinie zdobył wszystko co mógł, żeby na emeryturze jeszcze dorobić na frajerach. Tutaj mamy do czynienia z otłukiwanym przez lata chodzącym pośmiewiskiem, chłop miał być mistrzem HW, a w najleszym wieku dla sportowca będzie prawdopodobnie uganiać się za karłami w klatce
 Autor komentarza: puncher48
Data: 23-01-2022 13:18:43 
Niech sobie walczy, sporo wyciągnął na zawodowstwie ze swoje kariery i miary talentu, ja wprawdzie nie jestem zwolennikiem, ani też nawet nie rzucam na to okiem, ale jak są odbiorcy to niech patrzą. Na wiadomości głównego nurtu też są chętni i myślą, że to jedyna słuszna prawda co tam serwują, to i pewnie ktoś oglądający fejmówkę sądzi, że jej mistrz lada moment dostanie kontrakt w UFC:)
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 23-01-2022 13:30:34 
Myślę, że są trzy pojedynki, w których Szpilkę nadal chętnie obejrzeliby fani boksu. Pierwszy z Zimnochem, drugi z Włodarczykiem, a trzeci z Najmanem.
Ale skoro fame, to czemu nie pójść na całość, Szpilka, Wybrańczyk i ich pies w formule trzech (ok, troje) na trzech.
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 23-01-2022 13:48:41 
żenada
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 23-01-2022 14:10:13 
@sludgehc

Nie porównuje Floyda z Szpilką pod względem sportowych osiągnięć, więc spokojnie. Zresztą Szpilka, podobnie jak Floyd, też w boksie osiągnął wszystko co mógł :)
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 23-01-2022 14:21:06 
Kogoś by to zdziwiło? Przecież od dawna było oczywiste że tak się to skończy. Jedyną niewiadomą było kiedy tak się stanie.
Widać Łukasz Różański dość solidnie przyspieszył bieg wydarzeń...

Będzie miał facet niesamowitą satysfakcję do końca życia że skończył poważną karierę Szpilki.

Szpilka głupi nie jest. Ma jeszcze mimo wszystko ogromny potencjał marketingowy do wykorzystania i byłoby to co najmniej nie mądre gdyby z tego faktu nie skorzystał. W dobie gdy lać za pieniądze zaczęli się już niemal wszyscy rozpoznawalni gamonie ktoś z jego popularnością może zarobić nawet więcej niż zarobił w boksie płynąc z nurtem ścieków.

A że nie za wiele będzie miało to wspólnego ze sportem? A kogo to obchodzi... Ambicje sportowe wybił mu dobitnie z głowy pewien journeyman o nazwisku Radczenko gdzie ekstremalnie przygotowany i w 100 poświęcony pracy Szpilka zwyczajnie dostał wciry...
 Autor komentarza: Marduk
Data: 23-01-2022 14:37:21 
Szpilka będzie walczył z Kasjuszem. Z Najmanem raczej nie, za łatwa walka. Szpilka jest żałosny, no ale jednak Najmana to w MMA potrafił kulturysta Bruneika pokonać i jacyś celebryci co kilka miesięcy lub od święta trenują.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 23-01-2022 14:58:25 
@Piesel
Czego nie zczaiłem? Wasilewski twierdzi i to dosłownie, że Szpilka był niegdyś jednym z topowych na świecie pięściarzy w HW, a to piramidalna bzdura. Nigdy nie zasługiwał na miejsce w TOP30 HW, bo nie miał po prostu na tyle predyspozycji i talentu. Był ciągnięty "za uszy" do góry, wiec zawalczył z kilkoma bokserami z topu, ale to nie czyni go topowym, zwłaszcza że zebrał od nich srogi łomot. Zawsze był bardziej celebrytą niż sportowcem (podobnie jak Najman), więc FAME MMA to właściwe miejsce dla niego.
 Autor komentarza: Waluk
Data: 23-01-2022 15:05:17 
Ludzie... Zobaczcie o której Don Wasyl pisał tego posta. Przecież o tej godzinie w sobotę to on jest zawsze napierdolony jak messerschmitt
 Autor komentarza: BOXER
Data: 23-01-2022 23:01:41 
Oby nie z Sararą bo Sarara go zmiecie z planszy.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-01-2022 16:01:30 
Sarara vs Szpilka właśnie byłaby świetną opcją, ale to bardziej w KSW, a nie w Fame MM ,choć Tomek to nie tylko ręce, ale i dobre kopiące nogi.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.