Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-18

 BRADLEY: SPENCE JR UCIEKA PRZED WALKĄ Z CRAWFORDEM

Były mistrz świata wagi junior półśredniej i półśredniej, ekspert telewizyjny Tim Bradley wypowiedział się na temat pojedynku mistrza świata IBF i WBC wagi półśredniej Errola Spence'a Juniora (27-0, 21 KO) z mistrzem WBA Yordenisem Ugasem (27-4, 12 KO). Ta walka ma się odbyć w kwietniu, a na zwycięzcę czeka już czempion WBO Terence Crawford (38-0, 29 KO).


TYSON DEMENTUJE

- To dla mnie coś nowego, pierwsze słyszę - mówi Mike Tyson, który zdementował doniesienie o dopiętej walce z youtuberem podbijającym świat boksu, Jake'em Paulem (5-0, 4 KO).


AJAYI: JOSHUA MUSI MIEĆ W REWANŻU Z USYKIEM MENTALNOŚĆ ULICZNIKA

W pierwszej połowie tego roku (prawdopodobnie w kwietniu) powinniśmy zobaczyć rewanżową walkę Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO), którego Ukrainiec zdetronizował we wrześniu zeszłego roku, odbierając Brytyjczykowi pasy IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej. Jak Joshua ma walczyć w rewanżu? Prosty i brutalny pomysł ma brytyjski trener afrykańskiego pochodzenia - Tunde Ajayi.

MISTRZOSTWA OPOLSZCZYZNY

Zapraszamy na imprezę, gdzie o tytuł Mistrza Opolszczyzny staną kolejno zawodnicy z grup wiekowych Kadet, Junior i Senior. Transmisja z tego wydarzenia na żywo ubarwiona zostanie komentarzem i wywiadami w studio.