BRADLEY: SPENCE JR UCIEKA PRZED WALKĄ Z CRAWFORDEM

Były mistrz świata wagi junior półśredniej i półśredniej, ekspert telewizyjny Tim Bradley wypowiedział się na temat pojedynku mistrza świata IBF i WBC wagi półśredniej Errola Spence'a Juniora (27-0, 21 KO) z mistrzem WBA Yordenisem Ugasem (27-4, 12 KO). Ta walka ma się odbyć w kwietniu, a na zwycięzcę czeka już czempion WBO Terence Crawford (38-0, 29 KO).

GEORGE FOREMAN BRONI OSKARŻANEGO O RASIZM BOBA ARUMA >>>

- Spence Jr to superzawodnik, nowy gatunek. Ale wciąż mam wrażenie, że ucieka przed walką z Terence'em Crawfordem. Jak widzę walkę Spence'a z Ugasem? To trudny pojedynek, jednak Ugas to łatwiejszy rywal niż Crawford. Styl Ugasa to czekanie na ruch rywala, on jest zawodnikiem nastawionym na kontry. Widzieliśmy już Errola w walkach z takimi zawodnikami, mówię o starciach z Dannym Garcią i Mikey Garcią. Spence Jr umie w takich pojedynkach dominować za pomocą przedniej ręki i obchodzić gardę. Umie dyktować tempo. I to właśnie zrobi w walce z Ugasem - powiedział Bradley.

- Martwię się jedynie o stan oka Spence'a. W boksie dobry wzrok jest po prostu niezbędny (...) Kiedy przejdzie się operację, to dany narząd nie jest już taki sam jak wcześniej (...) - dodał 38-letni Amerykanin, nawiązując do kontuzji, która wykluczyła Spence'a w zeszłym roku z walki z Mannym Pacquiao.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 18-01-2022 20:07:21 
Moim zdaniem Errol też delikatnie się miga
Obaj są świetni ale Crawford ma tą żyłkę geniuszu minimalnie lepszą.
Co właśnie moim zdaniem przechyliło by szale zwycięstwa na korzyść Crawforda.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 18-01-2022 20:41:50 
Walka z Porterem zarówno Errola jak i Crawforda bardziej wskazuje na Crawforda. Co do wzroku to tam już Frazier walczył nie widząc zbyt wiele na lewe oko i jakoś mu szło.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 19-01-2022 10:15:44 
Boję sie że Spence jr. (jeśli) pokona Ugasa, to postawi zaporowe warunki podzialu 75 do 25, bo będzie miał trzy pasy a Bud jeden. Już raz stawiał jakiś niedorzeczny podzial.. Najzabawniej byłoby jakby Ugas zrobił psikusa i pokonał Errola, czego jak najbardziej wykluczyć nie można. Jak nie dojdzie do tej walki do końca roku to już imo pozamiatane.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.