SMITH JR: BYŁEM O CIOS OD POKONANIA BIWOŁA, CHCIAŁBYM REWANŻU

- Byłem o jeden cios od zostania mistrzem świata w walce z Biwołem - analizuje Joe Smith Jr (27-3, 21 KO), który już dziś stanie naprzeciw Steve'a Geffrarda (18-2, 12 KO) w obronie pasa mistrzowskiego WBO.

Amerykanin próbował zdobyć tytuł Biwoła w marcu 2019 roku, ale przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Pojedynek należał do jednostronnych, ale po gongu kończącym dziesiątą rundę pretendent trafił mistrza prawym sierpowym, który zachwiał Rosjaninem.

- Biwoł wrócił niestety mocniejszy w następnej odsłonie. To tylko pokazało, że to klasowy pięściarz i twardy mistrz. Wrócił i wygrał potem dwie ostatnie rundy, więc w mojej opinii to dziś najlepszy półciężki.

- Czuję, że jest lepszy od Beterbijewa, ponieważ to dobry bokser i naprawdę potrafi zbić rywala. Nawet jeśli nie nokautuje, to wciąż dominuje w walkach. Beterbijew jest oczywiście znany z powodu nokautowania, jest zdecydowanie silniejszy i mocniej bije, ale Biwoł jest wszechstronnie dobry.

- Moim wielkim celem jest, by pewnego dnia odkupić się przeciwko Biwołowi i bardzo chciałbym to zrobić. To dla mnie ogromna szansa. To by wiele znaczyło, bo wiesz, patrzę na Biwoła jak na moją jedyną prawdziwą porażkę. Pozostałe dwie były spowodowane kontuzjami (dwukrotne złamanie szczęki - dop.red.), gdzie nie mogłem się nawet skoncentrować, by wyszarpać zwycięstwo. Odkupienie przeciwko Biwołowi, mistrzowi świata, byłoby wspaniałe - zakończył pogromca Bernarda Hopkinsa, Eleidera Alvareza czy Andrzeja Fonfary.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-01-2022 17:22:34 
Bivol przereklamowany i to mocno.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 15-01-2022 17:26:24 
Nie jest przereklamowany, tylko walczy z przeciwnikami nie wnoszącymi nic do jego kariery, a wręcz powodującymi regres. Na podobny przypadek po walce z Usykiem zaczął cierpieć Głowacki, mimo to powinno to starczyć na Boba budowniczego, choć skreślać go nie wolno ze względu na młot którym bije.
 Autor komentarza: Shaker1982
Data: 15-01-2022 20:46:03 
@puncher48 - zauważyłem, że t4b4x0 to trol... Najpierw fajnie pisał,zgadzałem się, ale teraz każdy wpis to jeden wielki babol, stąd wiem, że trol... Sanchez zleje Furego, za chwilę nie widzi w Sanchezie nic nadzwyczajnego... Teraz znów babol, chyba zacznę robić zrzuty tych debilizmów LOL
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-01-2022 20:54:25 
A z Własowem nie chciałby rewanżu? Też dużo mu nie zabrakło do uczciwego zwycięstwa.
 Autor komentarza: Ramirez82
Data: 16-01-2022 11:52:44 
@Ariosto

W punkt :)
 Autor komentarza: KECZAP
Data: 16-01-2022 11:58:37 
O rewanżu z Własowem z którym wygrał przez wałek nawet się nie zająknie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.