WIDEO: KAMIL ŁASZCZYK NA TARCZY TRENERA WILCZEWSKIEGO

Kamil Łaszczyk (28-0 30-0, 10 KO) szykuje się do kolejnej walki, która już w pierwszym kwartale tego roku. Prezentujemy Wam fragment jego treningu i tarczę z trenerem Piotrem Wilczewskim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-01-2022 12:13:27 
Kogo jeszcze dzisiaj interesuje Laszczyk, 7 lat temu spoko, a dzisiaj moze zaczac zarabiac jako journeyman i tester sla mlodych i perspektywicznych, bo on sam sie sypie, a z jego kariery juz nic nie bedzie, nawet do fame mma czy innych takich by go nikt nie wzial..
 Autor komentarza: marcinm
Data: 15-01-2022 19:45:32 
Niestety zmarnowany talent. Po czesci przez decyzje, po czesci (moze glównie) przez kontuzje. Nie twierdze, ze bylby jakims dominatorem czy wielkim mistrzem ale na jakis pas potencjal byl. Teraz moze zdobedzie jakis europejski pasek, nastepnie moze doczeka sie jakiegos wpierdolu z topem i koniec. Szkoda, ze chlopaczyna nie zarobil w ringu wiekszej kasy - beztalencia z wiekszych wag niejednokrotnie sie grubo ustawiaja, a tutaj kurdupel z potencjalem zapewne bedzie musial na starosc gibac na kostce (czy gdzie on tam pracowal), ale coz - taki biznes
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 16-01-2022 13:49:38 
Rekord ma dobry.. jest co sprzedac za dobry peg..
 Autor komentarza: ChudyByk
Data: 16-01-2022 14:30:02 
Szkoda że to nie pykło bo drugiego takiego talentu szybko się nie doczekamy w PL. Zaraz będzie bokserskim dziadkiem, nie daj Bóg jakaś kolejna kontuzja albo odwołana walka do tego. Wiec sprzedać to jakoś póki ktoś może jeszcze chcieć to kupić. Drugi problem że Kamil jest mało medialny po prostu. Brak umiejetności wypowiedzenia sie w sposób ciekawy ... Albo co by było lepsze, w sposób kontrowersyjny. W sumie niczym nie zwraca juz na siebie uwagi ... Poza rekordem w tej chwili ale taki rekord to jest interesujący tylko dla innych prospektów o których też nikt nie słyszał więc hajsu też Nie za wiele.
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 16-01-2022 20:07:35 
Zmarnowany czas dla Kamila .\Kiedy Kamil przejrzy na oczy ? kiedy?
 Autor komentarza: USSboxing
Data: 16-01-2022 20:09:14 
A swoją drogą czy Pan Wilczewski ma jakis honor aby powiedziec ze niczego nie nauczy Kamila a wrecz cofnie go w rozwoju?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.