Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-14

 


FORBES: JAKE PAUL NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCYM BOKSEREM

Niezwykle popularny youtuber, który staje się coraz lepszym pięściarzem, Jake Paul pokonał w tym roku w walkach bokserskich dwóch byłych gwiazdorów UFC - Tyrona Woodleya (dwukrotnie) i Bena Askrena. Magazyn Forbes twierdzi, że zarobki Paula za trzy ww. walki razem wzięte wyniosły czterdzieści milionów dolarów.


NA ŻYWO OD 23:00: WAŻENIE PRZED GALĄ SMITH JR vs GEFFRARD

Jutro miało dojść do walki mistrza świata WBO wagi półciężkiej Joe Smitha Juniora (27-3, 21 KO) z Callumem Johnsonem, ale ta wojna puncherów nie dojdzie do skutku. Johnsona wyłączył z gry koronawirus, a jutrzejszym rywalem amerykańskiego czempiona na gali w Veronie będzie Steve Geffrard (18-2, 12 KO). Transmisja gali Smith Jr vs Geffrard w Polsce w nocy z soboty na niedzielę od godz. 4.00 w Polsacie Sport.

UNIFIKACYJNY POJEDYNEK HANEY vs KAMBOSOS JR NA BLISKIM WSCHODZIE?

Promotor mistrza świata WBC wagi lekkiej Devina Haneya (27-0, 15 KO) - Eddie Hearn - ujawnił, że pojawiła się wstępna oferta walki unifikacyjnej. Haney miałby się zmierzyć na Bliskim Wschodzie z mistrzem świata IBF, WBA i WBO George'em Kambososem Juniorem (20-0, 10 KO), który zdetronizował w listopadzie zeszłego roku Teofimo Lopeza. Wkrótce ma się pojawić szczegółowa oferta starcia Haney vs Kambosos Jr.