UNIFIKACYJNY POJEDYNEK HANEY vs KAMBOSOS JR NA BLISKIM WSCHODZIE?

Promotor mistrza świata WBC wagi lekkiej Devina Haneya (27-0, 15 KO) - Eddie Hearn - ujawnił, że pojawiła się wstępna oferta walki unifikacyjnej. Haney miałby się zmierzyć na Bliskim Wschodzie z mistrzem świata IBF, WBA i WBO George'em Kambososem Juniorem (20-0, 10 KO), który zdetronizował w listopadzie zeszłego roku Teofimo Lopeza. Wkrótce ma się pojawić szczegółowa oferta starcia Haney vs Kambosos Jr. 

23-letni Devin Haney pokonał w grudniu zeszłego roku byłego mistrza świata wagi super piórkowej Josepha Diaza Juniora. Wygrał jednogłośnie na punkty i pokazał bardzo dobry boks, ale wciąż pozostaje wiele pytań dotyczących jego możliwości zdominowania wagi lekkiej. Ta kategoria jest pełna innych gwiazd, takich jak dwukrotny mistrz olimpijski i były zawodowy mistrz świata trzech kategorii, numer jeden rankingów WBO i WBC Wasyl Łomaczenko, mistrz WBA Regular Gervonta Davis, niezwykle popularny Ryan Garcia czy zdetronizowany przez Kambososa Teofimo Lopez. A sam Kambosos to również niezwykle ciekawy i groźny być może dla każdego zawodnik. Przypomnijmy na koniec, że skłania się on ku walce w Australii.

- Do walki dojdzie w maju, będziemy budować odpowiednią atmosferę tego pojedynku. Cała moja kariera to trudna droga. Nigdy nie miałem łatwych opcji, zawsze musiałem ostro walczyć o swoje. Mój majowy pojedynek będzie największą walką w historii Australii. To będzie stadionowa konfrontacja w Sydney lub w Melbourne (...) Idę po rywali o wielkich nazwiskach, prowadzimy już negocjacje ze wszystkimi - powiedział w tym tygodniu 28-letni Australijczyk. Czy zmieni zdanie i skusi się na ofertę z Bliskiego Wschodu? Eddie Hearn i Haney są zapewne na tak.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-01-2022 19:04:58 
Ujdzie, ale szału z możliwych zestawień do zrobienia w tej kategorii to nie robi, tym bardziej jak prześledzi się ostatnie występy Haneya.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.