ROBERT HELENIUS: ZNOKAUTUJĘ FURY'EGO

- Znokautuję Fury'ego - zapowiada Robert Helenius (31-3, 20 KO), który dzięki dwóm wygranym nad Adamem Kownackim wrócił na salony wagi ciężkiej.

Nazwisko Fina przewijało się ostatnio w kontekście ewentualnej walki z Tysonem Furym (31-0-1, 22 KO), o ile nic nie wyjdzie z negocjacji mistrza WBC z Dillianem Whyte'em.

- Fury będzie dla mnie łatwiejszym rywalem niż byłby Usyk. Znokautuję go. Czekamy jednak na oficjalną odpowiedź federacji WBA. Oczekuję, że zostanę uznany obowiązkowym pretendentem do tytułu z ramienia WBA. Zasłużyłem sobie na to i będę walczył poza ringiem o swoje prawa równe mocno, jak w ringu - zapowiada "Nordycki Koszmar", który liczy jednak na zwrot akcji i walkę z Furym.

- On wyglądał świetnie przeciwko Wilderowi, tylko że styl robi walkę, a mój styl by mu nie pasował. Czuję się lepiej niż przez całą karierę i zdobędę jeszcze tytuł mistrzowski - dodał Helenius.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 14-01-2022 14:04:18 
Robercie, Ty przeciwko Wilderowi nie wyglądałbyś świetnie.
Ale walkę z Furym z przymnością bym obejrzał.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-01-2022 14:35:16 
Raczymy zartowac panie Roberciku? Dwa zwyciestwa nad mniejszym i otwartym w walce Kownasiem i "zasluguję na walke o pas"?;)

O tym wlasnie pisuje, Heleniusy, Pulewy chowaja sie na 3-4 lata, obijaja rywali z 2-3 ligi, potem jedna walka i hop, zasluguję na walke z Furym, Muhammadem Alim i papiezem.

Robercik z cala czolowka zbierze grzmoty, tak jak polegl z Washingtonem.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 14-01-2022 14:37:03 
Kownacki po wojnie z MArtinem i szybkim nokaucie na Washingtonie bez sensu wziął Arreolę i Heleniusa. Ani żaden z nich jakoś specjalnie by go nie wywindował w rankingu, a obaj są w miarę groźni. To już lepiej było iść na kogoś mocniejszego albo jakiegoś kelnera obić. Po walce z Arreolą zaczęto wątpić w Kownackiego, bo jednak Arreola wtedy było to 40-50 miejsce na boxrecu, a walka była dość zacięta.
 Autor komentarza: boolek
Data: 14-01-2022 15:16:33 
@gerlach A ty kim jesteś, żeby używać takich zdrobnień?
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 14-01-2022 16:55:42 
Helenius bez szans z Furym właśnie z uwagi na styl z którego słynie.. poprostu jest drewniakiem.. choć walka dla Furego nie była by spacerkiem to jednak byłby zdecydowanie faworytem..co do samego Fina absolutnie nie wierzę aby zdobył pas mistrza świata ..nie przy tej obsadzie..
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 14-01-2022 17:35:20 
nie
 Autor komentarza: Olimp85
Data: 14-01-2022 19:34:56 
Gerlach nie można lepiej było tego ująć. W czasach braci Kliczko wielu przypadkowych zawodników walczyło o pas. Tak też było gdy Wilder miał pas plus Pulev jako obowiązkowy. Dlatego obowiam się czy dojdzie do walki Furego z Whytem bo nie chciałbym zobaczyć Cygana z Heleniusem zwłaszcza że Tyson walczy bardzo rzadko.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.