NOWI POTENCJALNI RYWALE DLA RYANA GARCII NA KWIECIEŃ

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich bokserów - rywalizujący w wadze lekkiej niepokonany Ryan Garcia (21-0, 18 KO) - wraca na ring w kwietniu. Niedawno mówiło się, że najpoważniejszym kandydatem do walki z Garcią jest Isaac Cruz, ale dziś pojawiły się dwa nowe nazwiska potencjalnych rywali - Mercito Gesta (32-3-3, 17 KO) i Saul Rodriguez (24-1-1, 18 KO).

GARCIA vs CRUZ: KOLEJNA WYMIANA ZDAŃ, TYM RAZEM PROMOTORÓW >>>

34-letni Filipińczyk Gesta - były pretendent do tytułu mistrza świata wagi lekkiej - nie walczył od ponad dwóch lat. Jego ostatnia walka, zakończony technicznym remisem pojedynek z Carlosem Moralesem, miała miejsce w listopadzie 2019 roku.

Natomiast 28-letni Amerykanin Saul Rodriguez również ma długą przerwę - w swoim ostatnim dotychczas pojedynku pokonał przed czasem Josha Rossa w lutym 2020 roku. 

Brak aktywności i przeciętna klasa bokserska ww. rywali sprawiają, że byliby oni niewątpliwie bardziej ostrożnymi wyborami niż wspomniany Isaac Cruz, który w grudniu zeszłego roku postawił bardzo wysoko poprzeczkę mistrzowi świata WBA Regular Gervoncie Davisowi.

Przypomnijmy na koniec, że 23-letni Ryan Garcia wygrał w styczniu zeszłego roku przed czasem z byłym mistrzem olimpijskim Luke'em Campbellem. W kwietniu Ryan ogłosił, że robi sobie przerwę od boksu z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym. Miał wrócić w listopadzie walką z Josephem Diazem, ale doznał kontuzji prawego nadgarstka. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 13-01-2022 19:58:46 
Cruz mógłby zajechać instagramka..
 Autor komentarza: SWJar
Data: 13-01-2022 20:02:04 
Kurde z Cruizem to myślę że dechy by były dla Instagrama, ale oczywiscie sam mógłby wcześniej tez ustrzelić Cruiza, choć wątpię po tym co widziałem z Davisem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.