NGANNOU: W KOŃCU DOJDZIE DO MOJEJ WALKI BOKSERSKIEJ Z FURYM

- Wierzę, że do tej walki dojdzie, bo ja ją chcę i chce jej również Tyson - mówi Francis Ngannou, mistrz UFC wagi ciężkiej, znany z umiłowania do boksu.

Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) puszcza do mediów różne informacje. Jedną z nich jest pomysł na walkę z silnym niczym tur Kameruńczykiem z francuskim paszportem. A ten podłapał ów pomysł i mówi o nim coraz częściej, pomimo iż 22 stycznia czeka go ciężka obrona tytułu z niepokonanym Cirylem Gane'em.

- W pewnym momencie ja i Fury spotkamy się w ringu. Pamiętajcie, że zaczynałem właśnie od boksu, a dopiero potem poznałem MMA. I zawsze powtarzałem, że chcę do boksu jeszcze wrócić. Mam już 35 lat na karku i to nie jest tak, że przede mną całe życie. Naprawdę chcę to zrobić i nie byłby to jednorazowy wypad, tylko na Fury'ego, lecz na kilka walk. Powinniśmy zrobić to już teraz - przekonuje Ngannou.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 11-01-2022 13:50:39 
Niech sie choc w jednej walce sprawdzi wczesniej, bylby duzy wyglup jesliby sie okazalo, ze w ogole nie umie przytrzymac gardy ;))
 Autor komentarza: szerciu0512
Data: 11-01-2022 17:22:36 
Zupełnie poważnie myślę, że nasz Adaś by mu wybił zawodowy boks z głowy.
 Autor komentarza: Sambor
Data: 11-01-2022 21:36:27 
Chętnie to zobaczę jak chyba każdy ale do tej walki nie dojdzie w ramach normalnej walki o pas a Fury musi walczyć o pas i nie może sobie przytulić takiego freaka. To by mogło przejść jako dodatkowa walka Furego poza kolejką.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.