Archiwum wiadomości z dnia: 2022-01-09

 ANDRZEJ WASILEWSKI DO SZPILKI: SZANUJ TO, CO CIĘ STWORZYŁO

Relacje Andrzeja Wasilewskiego z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) były pełne emocji oraz wzlotów i upadków. Ale wspólnie panowie zaszli bardzo daleko - do walki o mistrzostwo świata wagi ciężkiej. I właśnie o przeszłości, ale i przyszłości Artura, porozmawialiśmy z jego wieloletnim promotorem. - Szpilka mógł zajść dużo dalej, ale nie zawsze nas słuchał. Spokojnie mógł być mistrzem świata kategorii cruiser - rozważa Wasilewski, szef grupy Knockout Promotions.MARIUSZ WACH: LUDZKOŚĆ NIE JEST GOTOWA NA MOJĄ SZYBKOŚĆ

Mariusz Wach (36-7, 19 KO) wrócił ze sparingów z Danielem Dubois, a w poniedziałek rozpocznie sparingi z Jarrellem Millerem. Wszystko na ostatniej prostej przygotowań do walki z Arslanbekiem Machmudowem (13-0, 13 KO). I właśnie o tych sparingach, walce z rosyjskim królem nokautu, ale również przeszłości, porozmawialiśmy z Mariuszem.


REWANŻ JOSHUA vs USYK W KWIETNIU? 'TO REALISTYCZNE'

Eddie Hearn ponownie podkreślił, że najbardziej prawdopodobnym miesiącem, w którym odbędzie się rewanżowy pojedynek Aleksandra Usyka (19-0, 13 KO) z Anthonym Joshuą (24-2, 22 KO), jest kwiecień tego roku. Choć ukraiński obóz wierzył i chciał rewanżu na Ukrainie, brytyjski promotor chce doprowadzić do pojedynku w Wielkiej Brytanii.