IGOR JAKUBOWSKI O WALCE MICHAŁ CIEŚLAK vs LAWRENCE OKOLIE

Już 27 lutego bardzo ważna dla polskiego boksu walka Michała Cieślaka (21-1, 15 KO) z mistrzem świata federacji WBO, Lawrence'em Okolie (17-0, 14 KO). O typ na ten pojedynek poprosiliśmy Igora Jakubowskiego, który z tym samym Okolie przegrał na igrzyskach olimpijskich w Rio.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 07-01-2022 21:04:22 
Ale się odjebał ten Jakuboski jak na wybiegu modelek w Mediolanie ;D
 Autor komentarza: puncher48
Data: 07-01-2022 21:12:42 
Krychowiak boksu:)
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 07-01-2022 21:18:11 
Hah sam w pierwszej chwili pomyslałem o Krychowiaku ;)
Może jakiś biznes razem zrobią ;D
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 07-01-2022 21:25:10 
Też zwróciłem uwagę na strój Igora, ale jeżeli chodzi o jego zdanie na temat walki Cieślak vs Okolie to zgadzam się chyba we wszystkim co powiedział Igor. Michał ma predyspozycje, żeby pokonać Okolie, bo ma ciąg na rywala, jest aktywny, ma ringową inteligencję. Niestety tak jak Igor uważam, że Okolie ma bardzo dobrego trenera, który świetnie przygotowuje Lawrenca do walk, a w dodatku widać u Okolie wyraźny progres z walki na walkę. Nie jestem przekonany, czy Andrzej Liczik jest tak ogarniętym trenerem. Michał co prawda zrobił u niego duże postępy, ładnie zaczął walczyć na dystans, poprawił obronę, ale czy Andrzej Liczik właściwie przygotuje Michała do tego pojedynku to nie jestem pewny. W dodatku niepokoi mnie ta troszkę dłuższa przerwa od boksu u Michała. To może przełożyć się na nie do końca dobre wyczucie dystansu czy rytmu walki, który dotychczas u Michała był bez zarzutu. Mam tylko nadzieję, że Michał będzie miał dobrych sparingpartnerów zarówno pod względem poziomu, jak i podobieństwa do stylu i warunków Okolie.
 Autor komentarza: GrzeIak
Data: 07-01-2022 21:52:12 
Aż przyjemnie się go słucha. Koleś na poziomie, na czasie (dobry występ z Big Brother), obłędnie przystojny co potwierdza choćby tą stylówką z wywiadu ... Tylko koszula trochę niedopasowana, kratka za mała, do beżowego szala ta kombinacja nie pasuje, rozumiem co przyświecało, to miał być taki industrialno-postmodernistyczny kolaż ale wyszło trochę od czapy.
Brawa dla Igora za to, że trzyma się raz obranego kursu! Najważniejsze to wycisnąć z boksu ile się da i odejść tak szybko jak tylko się da.
Jedyne co na minus to formatka okularów z zarysem zarostu, to trochę nie współgra ... :(
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 07-01-2022 22:04:18 
Co jak co ale Jakubowski bardzo dobrze gada, merytorycznie i w punkt w tym wywiadzie.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-01-2022 23:08:54 
Odjebał się jak szczur na otwarcie kanału :D ale gada rozsądnie, szkoda że troszke mało pytań stricte bokserskich np. czym i kto może kogo zaskoczyć, co możę być zagrożeniem, wadą atutem. Tutaj mamy tylko: murzyn ma dlugie lapy, a Michal ma charakter. Rozumiem jednak, że to wywiad z łapanki a nie jakiś zagospdarowany wcześniej czas na dłuższą rozmowe
 Autor komentarza: Clevland
Data: 08-01-2022 09:47:27 
Igor ma rację - Michał w porównaniu do Mastera ma agresję.
Nie wiem jak z przygotowaniem bo kluczowi będą sparingpartnerzy a Hearn może podpłacić tych którzy są zbliżeni do Okolie aby siedzieli w domu...

Stylówa? Komin/szal (ze względu na fakturę materiału nie pasuje do reszty) jeżeli przyjąć, że ma na sobie marynarkę i elegancją koszulę w drobną kratkę (lekki casual)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.