JOE SMITH: NAJPIERW JOHNSON, POTEM BETERBIJEW I REWANŻ Z BIWOŁEM

Joe Smith Jr (27-3, 21 KO) w pierwszej obronie tytułu mistrza świata wagi półciężkiej federacji WBO spotka się 15 stycznia w Veronie z Callumem Johnsonem (20-1, 14 KO). Bombardier z Long Island ma nadzieję, że to doprowadzi go do jeszcze większych celów.

Pogromca Fonfary czy Hopkinsa już wcześniej był przymierzany do Artura Beterbijewa (17-0, 17 KO). Rosjanin dziewięć dni temu pobił Marcusa Browne'a (KO 9) i obronił pasy WBC/IBF. Jeśli swoje zrobi również nowojorczyk, być może dojdzie do unifikacji trzech tytułów w limicie 79,4 kilograma. Wszak i Smith i Beterbijew są promowani przez grupę Top Rank.

- Szukam największych rywali i walk. Chcę unifikacji z Beterbijewem. Oczywiście skupiam się na Johnsonie, bo to twardy gość, jednak po nim chcę właśnie Beterbijewa, a jeszcze potem rewanżu z Biwołem - mówi Smith Jr.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 26-12-2021 11:13:50 
I żeby się wyłożył się na Callumie, bo ten potrafi przyjebać, o czym przekonał się nawet Artur. Generalnie ta pierwsza wymieniona walka to będzie zapewne krótka ale i efektowna bitka.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 26-12-2021 14:34:59 
Plany ma nie byle jakie, ale chyba jest zbyt ograniczony, aby zamknąć je Dmitrijem, jak przejdzie Johnsona to już będzie spory sukces. Dobry, całkiem efektowny zawodnik, ale zbyt rachityczny na takich tuzów jak Beterbijew czy Biwoł.
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 26-12-2021 15:06:04 
Swoją drogą na tym zdjęciu wygląda jak Łoma :)
 Autor komentarza: marcinm
Data: 26-12-2021 20:43:20 
Smitha Jr mozna lubic, slabo wyszkolony z poteznym ciosem, skonczyl kariere rasisty hopkinsa. Nie oszukujmy sie jednak, jego braki bokserskie sa znaczne i Bivol go ogral jak dzieciaka, rewanz nic by tu wniosl. Walka z Arturem - moim zdaniem KO do polowy walki, Beterbieva kazdy ocenia przez pryzmat jego sily ciosu i tego ze zdarza mu sie oblizac ale to jest taki Smith Jr vol 3 pod wzgledem umiejetnosci i vol 2 pod wzgl sily ciosu. Nie bedzie dla mnie zaskoczeniem jezeli Smith najblizsza walke przegra.

Mimo wszystko co ma mowic Smith? Ogladac sie na pretendentow (ktorzy tez moga stanowic zagrozenie?) wiadomo, ze ze wzgledow ekonomicznych jak i sportowych musi mowic o pozostalych mistrzach, mimo wszystko na chwile obecna jest najslabszy z nich (ale tez relatywnie bardzo grozny)
 Autor komentarza: Grzanaaa
Data: 26-12-2021 23:24:52 
Czemu nikt nie wspomni, że odprawił polskiego Księcia? Ja Smithowi właśnie kibicuję, za najebanie Hopkinsa (of korz 1000 lat starszego) i skończenie Andrzeja. Wykorzystał swoją szansę w 100% i niech mu się wiedzie!
 Autor komentarza: SpoconyAlfons
Data: 27-12-2021 05:48:25 
Też kibicuje Smithowi prosty chłopak z budowy który miał swoją szansę i spełnił swój amerykański sen.
Dysponuje bardzo mocnym ciosem o czym przekonał się choćby Fanfara, w swoim resume ma już kilka naprawdę dobrych nazwisk.
I wbrew powszechnej opinii nie jest on aż tak ograniczony boksersko, wystarczy porównać boks Smitka na tle Babicia, Różańskiego czy Kownasia i wtedy okaże się że dysponuje on całkiem przyzwoitymi umiejętnościami bokserskimi.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 27-12-2021 08:20:26 
A to nie bedzie walczyl z Canelo?
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.