Archiwum wiadomości z dnia: 2021-12-21

 MENADŻER USYKA O WALCE Z FURYM: ALEKSANDER JEST Z INNEJ PLANETY

Walka mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z tymczasowym czempionem Dillianem Whyte'em czeka nas w pierwszym kwartale przyszłego roku. W tym okresie może również dojść do rewanżu Anthony'ego Joshuy z jego pogromcą Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), mistrzem IBF, WBA i WBO. W drugiej połowie roku możemy więc zobaczyć konfrontację Fury vs Usyk o wszystkie pasy. Kto wygrałby to starcie?


BETERBIJEW: JESTEM OTWARTY NA WALKĘ Z CANELO

Po imponującym zwycięstwie mistrza świata IBF i WBC wagi półciężkiej Artura Beterbijewa (16-0, 16 KO), który rozbił w piątek w Montrealu Marcusa Browne'a, pojedynek Rosjanina z Saulem Alvarezem (57-1-2, 39 KO) jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych przez miłośników pięściarstwa. Beterbijew jest na konfrontację z Meksykaninem niezmiennie otwarty.


WIDEO: WALKA ARTUR BETERBIJEW vs MARCUS BROWNE

Artur Beterbijew (17-0, 17 KO) pozostaje jedynym z panujących mistrzów ze wszystkimi walkami wygranymi przed czasem. W sobotnią noc odprawił po krwawej wojnie Marcusa Browne'a (24-2, 16 KO). Nie wszyscy mają dostęp do platformy NC+, tym większą niespodziankę zrobiła telewizja Sky Sports, odsłaniając dla kibiców ten pojedynek. Kto nie widział, niech nadrobi zaległości. W akcji mistrz świata IBF/WBC wagi półciężkiej.
SALETA, WACH, KŁAK, JACKIEWICZ - OBÓZ BOKSERSKI W MURZASICHLE

Zapraszamy na kolejną edycję Obozu Bokserskiego, który odbędzie się w miejscowości Murzasichle (10 km od Zakopanego) w dniach 5-12 lutego. Zajęcia podczas obozu poprowadzą: Przemysław Saleta, Paweł Kłak, Rafał Jackiewicz i Mariusz Wach. Treningi odbywać się będą w grupach, z podziałem na poziom zaawansowania - zajęcia zarówno dla kompletnych laików, jak i osób boksujących od lat.