KUBRAT PULEW vs JUNIOR DOS SANTOS W LUTYM PRZYSZŁEGO ROKU?

Kubrat Pulew (28-2, 14 KO) błyskawicznie pokonał w listopadzie byłego mistrza UFC Franka Mira na gali Triad Combat, nowym projekcie platformy Triller. W lutym przyszłego roku Bułgar ma się zmierzyć z innym byłym mistrzem najmocniejszej federacji MMA na świecie - Juniorem Dos Santosem, który właśnie podpisał z Trillerem kontrakt.

EKIPA JOYCE'A CHCE WALKI Z PULEWEM >>>

Pulew - były mistrz Europy (2008), były brązowy medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim oraz były pretendent do tytułu zawodowego mistrza świata wagi ciężkiej - ma 40 lat, a Dos Santos 37. Obaj mają już dni chwały za sobą, ale w formule, która kładzie nacisk przede wszystkim na umiejętności bokserskie (choć jest reklamowana jako krzyżówka boksu z MMA), faworytem będzie zapewne Bułgar, tym bardziej, że Dos Santos przegrał w UFC ostatnie cztery walki (ostatnią w grudniu zeszłego roku z Cyrilem Gane), w dodatku wszystkie przed czasem. Po tej serii federacja rozwiązała z Brazylijczykiem kontrakt.

Przypomnijmy, że reguły Triad Combat to m.in. trójkątny ring, dwuminutowe rundy, małe rękawice i możliwość daleko posuniętego klinczowania na pograniczu zapasów. Na dziś wartość sportowa pojedynków w tej formule budzi spore wątpliwości, choć duże nazwiska gwarantują pewien poziom zainteresowania.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: KarateTsunami
Data: 21-12-2021 20:17:15 
Oho, Kubrat będzie obijał kolejnego wraka z MMA. Znalazł sobie dobry sposób na łatwy i pokaźny zarobek. JDS to już praktycznie chodzący trup, jest chyba w jeszcze gorszym stanie niż Frank Mir ;) Ale jak widać, dla niektórych pieniądze są ważniejsze od zdrowia.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 21-12-2021 21:32:26 
Po takim łomocie w drugiej i trzeciej walce z Velasquezem, każdy byłby cieniem samego siebie. Dos Santos kiedyś znakomity stójkowicz i bardzo mocny gracz w UFC, ale Pulew przy nim obecnie to świeżuteńki fajter.
 Autor komentarza: Hugo
Data: 21-12-2021 21:53:11 
Nie tylko Amerykanie promują nowinki w boksie. Chińczycy nie pozostają w tyle: https://www.onet.pl/sport/onetsport/szokujaca-walka-bokserska-w-chinach-rzucil-rywalem-o-ziemie-wideo/xfw8qf0,d87b6cc4
 Autor komentarza: BOXER
Data: 22-12-2021 20:20:32 
CIGANO jest rozbity .Pulew go zleje .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.