Archiwum wiadomości z dnia: 2021-12-17

 PARKER CIĘŻSZY OD CHISORY PRZED JUTRZEJSZYM REWANŻEM (WIDEO)

Jutro w Manchesterze czeka nas rewanżowy pojedynek Derecka Chisory (32-11, 23 KO) z Josephem Parkerem (29-2, 21 KO), który pokonał Brytyjczyka w maju. Dziś Parker wniósł na wagę 113,8 kg (4,5 kg więcej niż ostatnio), a Chisora 112,5 kg. Zobaczymy również tak ciekawe starcia jak m.in. Carlos Gongora vs Lerrone Richards, Alen Babić vs David Spilmont i polski akcent - Jordan Thompson vs Piotr Budziszewski.
TRYC ZGODNIE Z PLANEM POKONAŁ MACIELA

W pojedynku wieczoru gali Challenger's Boxing Night by KnockOut w Wyszkowie Mateusz Tryc (13-0, 7 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Javiera Francisco Maciela (33-15, 23 KO). Polski pięściarz od początku do końca kontrolował walkę, ale jego rywal z Argentyny nie dał sobie zrobić większej krzywdy.


MATEUSZ TRYC PRZED PIERWSZĄ WALKĄ WIECZORU

Dla Mateusza Tryca (12-0, 7 KO) to pierwsza walka wieczoru. W dodatku w swoim Wyszkowie. A Javier Francisco Maciel (33-14, 23 KO) jest praktycznie gwarantem pełnego dystansu, czemu Mateusz spróbuje zadać kłam. Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z Trycem o tym rywalu oraz przygotowaniach do tej walki. Zapraszamy!


RUTKOWSKI BAWI SIĘ BOKSEM I WYGRYWA Z ZAWODOWYM PIĘŚCIARZEM

Paskudna kontuzja Daniela Rutkowskiego (2-2) po uderzeniach głową Damiana Kiwiora (8-3-1, 1 KO) nie uchroniła pięściarza z Tarnowa przed porażką z zawodnikiem KSW na gali Babilon Boxing Show w Radomiu. Na przestrzeni sześciu rund pięściarz z Radomia był zdecydowanie lepszym pięściarzem od Kiwiora i zasłużenie został uznany za zwycięzcę.


MACIEJ SULĘCKI: CHĘTNIE ZAATAKUJĘ MISTRZA EUROPY!

Maciej Sulęcki (29-2, 11 KO) wraca ze zdwojoną siłą. Chce nadrobić stracony czas, po drodze chętnie zaatakuje tytuł europejski, a potem zabierze się za najlepszych na świecie w wadze średniej. Tym bardziej, że, jak sam twierdzi, z tym najlepszym - Demetriusem Andrade'em, miał już do czynienia. Dziś jego rywalem będzie póki co Fouad El Massoudi (17-15-1, 2 KO), pogromca Patryka Szymańskiego. Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy ze 'Striczem' o tym co było i o tym co będzie.


MADRIMOW I SORO ZAPOWIADAJĄ KAPITALNY POJEDYNEK

Dziś na transmitowanej przez DAZN gali Matchroom Boxing w Taszkiencie zobaczymy znakomicie się zapowiadający eliminator WBA w wadze junior średniej - Israił Madrimow (7-0, 5 KO) kontra Michel Soro (35-2-1, 24 KO). Uzbek i Francuz zdają sobie sprawę z ciężaru gatunkowego tego pojedynku i zapowiadają prawdziwą wojnę na najwyższym poziomie.


ADAM BALSKI: JA DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM

Adam Balski (15-1, 9 KO) zapewnia, że wyciągnął wnioski z walki z Masternakiem i wróci jeszcze mocniejszy. Dziś jego rywalem będzie Wadym Nowopaszyn (6-3, 2 KO), który wytrzymał niedawno pełen dystans z Krzyśkiem Włodarczykiem. Po ceremonii ważenia porozmawialiśmy z Balskim o wyciągniętych wnioskach oraz przygotowaniach do tego pojedynku.