FELIX STURM WRACA W MARCU W ELIMINATORZE DO PAS(K)A IBO

Już miesiąc temu informowaliśmy Was o końcu romansu Felixa Sturma (42-5-3, 18 KO) z grupą Universum po zaledwie dwóch walkach. Legenda niemieckiego boksu wróci na ring 26 marca w Dortmundzie.

Galę promować będzie grupa LIB Box Promotion. Wcześniej Sturm negocjował walki z Vincentem Feigenbutzem oraz Jurgenem Brahmerem, ale nic z tego nie wyszło. Ostatecznie pięciokrotny mistrz świata - czterokrotny w wadze średniej i raz w super średniej, zaboksuje w eliminatorze do mniej prestiżowego pas(k)a federacji IBO wagi super średniej.

Rywalem Sturma będzie Istvan Szili (25-2-2, 14 KO). Węgier ma na rozkładzie trzech Polaków - Mariusza Biskupskiego (PKT 6), Sebastiana Skrzypczyńskiego (PKT 6) i Daniela Urbańskiego (PKT 8).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 15-12-2021 07:28:31 
A co to Sturm nie ma już własnej grupy promocyjnej?
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 15-12-2021 10:21:13 
Co się stało z tymi Niemcami, kiedyś jak człowiekowi się chciało przewijać tego boxreca to na Niemcy zwracało się nie wiem czy nie większą uwagę niż na UK. Teraz nic tam się nie dzieje, a po Stturmie, Stieglitzu, Abrahamie i Braehmerze nikogo tam nie ma, chyba 'najciekawszy' jest ten Tureek w ciężkiej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.