ROY JONES JR: WAGA CIĘŻKA BARDZO MI SIĘ TERAZ PODOBA

Legendarny Roy Jones Jr nie może się doczekać walki mistrza świata WBC wagi ciężkiej Tysona Fury'ego (31-0-1, 22 KO) z tymczasowym czempionem Dillianem Whyte'em (28-2, 19 KO), która została w zeszłym tygodniu nakazana przez federację. Usłyszeliśmy również refleksję Jonesa Juniora na temat pojedynku Anthony Joshua vs Aleksander Usyk II i ewentualnego starcia Fury vs Usyk.

FURY vs WHYTE: WBC ZWLEKA Z DECYZJĄ ODNOŚNIE PODZIAŁU PIENIĘDZY >>>

- Walka Tysona Fury'ego z Dillianem Whyte'em to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaka mogła się przytrafić wadze ciężkiej i całemu pięściarstwu. Wszyscy chcemy takich pojedynków. To klasyczne zestawienie boksera z puncherem, technika z bombardierem. Fury też dysponuje zresztą konkretną mocą w pięści. To będzie niezwykle interesująca konfrontacja - powiedział Jones Jr.

- Czy to, że Anthony Joshua może rozważać odstąpienie od rewanżu z Aleksandrem Usykiem i umożliwienie walki Usyk vs Fury, jest dobrą rzeczą? To zależy od tego, czy Joshua dokonałby postępów podczas tej wydłużonej przerwy między walkami. Gdyby Usyk pokonał Fury'ego, byłby jeszcze trudniejszy do pobicia. Joshua nie powinien teraz patrzeć na pieniądze, powinien nastawić się na dokonanie postępu. Jeżeli tak myśli, to ma mądry plan. Moim zdaniem w rewanżu powinien zacząć walkę dużo ostrzej i szybciej. Z Usykiem nie powinno się boksować, trzeba się bić. Waga ciężka bardzo mi się teraz podoba, bo mamy w niej gości, którzy potrafią zarówno potężnie uderzyć, jak i pięknie boksować - dodał Amerykanin, były mistrz świata czterech kategorii (m.in. ciężkiej), w swoim czasie najlepszy pięściarz na świecie i jeden z najlepszych zawodników wszech czasów.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: BrygadaRR
Data: 13-12-2021 23:36:36 
Roy Jones Jr dobrze prawi. Z "zagranicznym" trzeba pójść na przysłowiową młóckę. Wiedziałem to od samego początku. Zobaczyłem co robi Angol to się za głowę złapałem. Szoszon ma zajebistą technikę i pokazał. Wystarczyło napierać, wieszać się zabierając siły i ściany by pomogły, a tak przegrał z kretesem bo inaczej tego nazwać nie można. Swoją droga to usyk mnie wkurwia, ten tatarski ruski uśmiech. On się na wojnę nie nadaje:-)
 Autor komentarza: babyfat
Data: 14-12-2021 12:54:46 
BrygadaRR

A mnie wk.. jak ktoś pisze, że wkurwi go czyjś uśmiech. Uśmiech to coś pozytywnego. Cały Usyk jest pełen pozytywności, nawet w sytuacjach niekomfortowych (np. jak jakiś prymityw popycha go na konferencji). A tatarsko-ruski rodzaj uśmiechu to jaki? Poślij linka do grafiki, żebym się nauczył czym ludzi podobnych Tobie nie wkurwiać XD
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 14-12-2021 14:12:52 
Roy ma rację - nie ma co narzekać obecnie na wagę ciężką. Co do AJa "tyż prawda" a zalecenie na rewanż, że "powinien zacząć walkę dużo ostrzej i szybciej" wynikają z tego, że rzeczywiście nie może boksować z Usykiem i tak naprawdę pozostaje mu tylko taka opcja.
babyfat
widocznie tylko anglosaski uśmiech jest do przyjęcia, względnie polski bądź jakiś regionalny: kurewsko-pomorski :) nigdy nie dogodzisz :) ostatecznie trzeba olać, bo zawsze znajdzie się malkontent od wszystkiego.
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-12-2021 15:15:58 
Narzekanie na obecną królewską kategorie byłoby jak pomstowanie na NBA lat 90-tych. Obecnie królewska waga nawiązuje do jej chlubnych poprzedniczek z lat 70-tych i 90-tych, dobrych pięściarzy jest bez liku, a w tym gronie naprawdę paru świetnych i w dodatku grupa pościgowa jest nie byle jaka. Nic tylko się cieszyć.
 Autor komentarza: webmaster
Data: 14-12-2021 22:02:16 
@BrygadaRR
Ja cię kręce co za debil BrygadaRR!!!
A nawiązując do wypowiedzi no to racja, dawno nie było takiej ciekawej ciekawej sytuacji w HW i nic tylko się cieszyć, może doczekamy się Fury- Usyk :)
 Autor komentarza: babyfat
Data: 14-12-2021 22:16:07 
Poszukiwacz

XD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.