DONAIRE I GABALLO PEWNI SWEGO

- Moim celem jest unifikacja i status bezdyskusyjnego mistrza świata - mówi 39-letni, ale wciąż znakomity Nonito Donaire (41-6, 27 KO). Mistrz świata federacji WBC wagi koguciej w sobotnią noc spotka się ze swoim rodakiem, Reymartem Gaballo (24-0, 20 KO).

- Czuję dumę z tego powodu, że na tak wysokim poziomie znalazł się inny Filipińczyk. Z przyjemnością będę dzielił z nim ring. Gaballo mocno bije, ale spotykałem na swojej drodze wielu zawodników z mocnym uderzeniem. Chcę mu narzucić swój styl i strategię, jestem przygotowany na sto procent. Cieszę się każdym momentem kariery, jaki mi jeszcze został. Fizycznie czuję się tak, jakbym mógł to ciągnąć jeszcze dekadę, ale biorę walkę po walce. Nauczyłem się doceniać każdą chwilę. Boks dał mi wszystko i będę reprezentować ten sport z wielkim honorem. Gaballo to bardzo dobry zawodnik, lecz chcę zapolować na jeszcze większe ryby. Obaj damy z siebie wszystko, ale przybyłem tu wyłącznie po zwycięstwo - zapowiada "Filipiński Flesz".

- Będę dzielił ring ze swoim idolem, to dla mnie wielki zaszczyt. Czuję wielką ekscytację, tym bardziej, że widzę postępy jakie robię. Całe życie ciężko pracowałem dla tej chwili i mistrzostwa świata, zrobię wszystko żeby zwyciężyć. To będzie znakomita walka, mogę wam obiecać, że zrobię co w mojej mocy, by na koniec to moja ręka powędrowała w górę - stwierdził z kolei Gaballo.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: GarbatyPredator
Data: 10-12-2021 10:22:34 
Nonito, mój ulubieniec :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.