SOKOŁOWSKI ODPRAWIŁ JEDNEGO PROSPEKTA I JEDZIE DO NASTĘPNEGO

Igor Szewadzucki (8-0, 8 KO) - dobry znajomy Artura Szpilki, odchudził się, nie przekracza już raczej 120 kilogramów, a teraz sprawdzi się z Kamilem Sokołowskim (11-23-2, 4 KO).

"Sokół" w minioną sobotę zadał pierwszą porażkę dwumetrowemu George'owi Foxowi. Wcześniej sparował z Josephem Parkerem. Jak sam przyznaje, jest w dobrej formie, nie stracił za dużo zdrowia w miniony weekend, dlatego zdecydował się przyjąć kolejne wyzwanie.

Za dwa tygodnie Kamil spotka się właśnie z Szewadzuckim, który jest bardzo silny, ale jak dotąd nie wyszedł na ringu zawodowym poza trzecią rundę. Dodajmy, że statystyczny portal BoxRec notuje obecnie Sokołowskiego na trzecim miejscu w rankingu krajowym. Wyprzedzają go tylko Kownacki i Wach...

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 07-12-2021 09:44:59 
Michaił Gorbaczow, jeden z najinteligentniejszych przywódców Rosji, powiedział kiedyś, że dla poważnego polityka najgorszym jest zareagować za późno. W sprawie Sokołowskiego, słyszę że może zostaną wykonane jakieś ruchy promotorskie. 5 i 7 lat temu o Sokołowskim było wiadomo to co dzisiaj. Szkoda.
 Autor komentarza: canislupuscampestris
Data: 07-12-2021 11:04:03 
Ciekawe ile płacą Brytyjczycy Sokołowi? Podejrzewam, że 2-3 tysiące funtów za walkę to maks.
 Autor komentarza: leon84
Data: 07-12-2021 12:18:12 
Up
Akurat podczas walki Sokołowski-Fox była o tym mowa.2-3 tysiące,to brał na początku kariery.Teraz nie schodzi poniżej 5 tysięcy...Co do walki z Ukraińcem,to oglądałem jego jedną walkę z przyszłym rywalem Siwego i myślę,że Kamil ma duże szanse,żeby wygrać.Ukraiński Hulk bardzo silny fizycznie,ale bardzo ograniczony boksersko.Poza 3 rundę jeszcze nie wyszedł,ale walczył z naprawdę słabymi rywalami.
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 07-12-2021 13:03:12 
Sokołowski to ma zdrowie. Facet walczy z mocnymi ciężkimi prospektami, przeważnie większymi od siebie o pół głowy, często walczy na pełnym dystansie, a do tego od 2014 roku walczył już 36 razy. Od 2016 roku toczy przeważnie 6 walk rocznie. Trzymam kciuki i życzę mu kolejnej wygranej w tym roku.
Bardzo chciałbym zobaczyć Sokoła w Polsce, w starciu z jakimś polskim czołowym ciężkim, jak np Różański.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 07-12-2021 13:14:39 
@Kaczor
Do takiej walki nie dojdzie, Rozanski najpierw musi dostac od Rivasa, pozniej obic 3 bumow i dostac jeszcze jakas walke np. 148 letnim diablem albo rewanz ze szpilka. Ale juz taki Siwy - takie cos chyba daloby rade zrobic latwiej. Szpilka/Wach - nie ten budzet (poza tym ten pierwszy dostalby wpierdol)
 Autor komentarza: gerlach
Data: 07-12-2021 13:34:30 
Nie czepiajcie sie Rozana, kazdy wie jak pozna zrobil kariere. Niech pacnie lucky punchem Rivasa i bedziemy sie z nim cieszyc i polewac z reszty swiata, a najbardziej z wielokrotnego mistrza swiata Szpilki.

Sokolowskiego az zobacze, dobry PR mu zrobiliscie na orgu ;)

Fajnie jakby go Wasyl wzial i cos razem pomieszali. Sokol -Szpilka dla mnie walka marzenie, kupie PPV. Sokol -Wach, Sokol- Kownacki...
 Autor komentarza: Kaczor
Data: 07-12-2021 14:56:42 
@marcinm
Oczywiście, że Różański do czasu walki o pas będzie ostrożny, nie mam mu za złe. Natomiast później czemu nie? Nie będzie już 0 w rekordzie, trzeba zarabiać póki nazwisko coś znaczy. Uważam, że walka Sokołowskiego z kimkolwiek z naszej czołówki HW wygenerowałaby niezłe pieniądze. Nasi czołowi ciężcy są za słabi, żeby mieć znaczące walki za granicą, jedynie Wach jest gwarantem długiej walki i jakimś testem dla prospektów i on może szukać kasy za granicą.
@gerlach
a dla mnie walka nr 1 na dziś w polskiej HW to Sokół Kownacki. Moim zdaniem walka bez faworyta i całkiem niezły poziom sportowy.
 Autor komentarza: BOXER
Data: 07-12-2021 15:06:00 
Igor Szewadzucki na zdjęciu wygląda jak nasterydowany STRICZU.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 07-12-2021 20:36:08 
Z Kownackim nie wiadomo o co chodzi. W pierwszej walce z Heleniusem wygrywał wyraźnie i myślałem, że dość spokojnie Fina w rewanżu objedzie. Jak było wszyscy wiemy, całą walkę wyglądało to koszmarnie. Także mi jest ciężko okreslić miejsce, w którym Adam się teraz znajduje. Możliwe że na tę chwilę jest wrakiem boksera.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.