Archiwum wiadomości z dnia: 2021-12-05

 







NA ŻYWO: MEMORIAŁ STANISŁAWA DRAGANA - NOWA HUTA

Dziś jesteśmy na hali Hutnika przy Suchych Stawach w Krakowie, bo od godziny 14:00 rozpoczną się pojedynki pięściarskie podczas Memoriału Stanisława Dragana. Przed mikrofonem zasiądzie Włodzimierz Kromka, który potrafi rzeczowo przedstawić obraz walki z pozycji sędziego boksu zawodowego - zatem posłuchajmy, ale przede wszystkim oglądajmy pojedynki.


HANEY vs DIAZ - OFICJALNE KARTY PUNKTOWE

Devin Haney (27-0, 15 KO) zrobił co do niego należy i obronił tytuł mistrza świata wagi lekkiej federacji WBC. Amerykanin pokonał na punkty Josepha Diaza (32-2-1, 15 KO), byłego czempiona niższego limitu, który postawił się mistrzowi. To była czwarta udana obrona pasa WBC przez Haneya. Zapoznajcie się z oficjalnymi kartami punktowymi wczorajszego pojedynku. Sędziami punktowymi tego starcia byli Dave Moretti, Tim Cheatham oraz Max DeLuca.



OPETAIA WYGRAŁ Z RUSSELLEM. TERAZ BRIEDIS?

Nie Michał Cieślak, a Jai Opetaia (21-0, 17 KO) jest od kilku tygodni najbliżej walki z mistrzem świata IBF wagi junior ciężkiej Mairisem Bredisem (28-1, 20 KO). Australijczyk wczoraj na gali w swoim kraju zmierzył się ze słabym Danielem Russellem (7-3-2, 4 KO) i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, Opetaia i Łotysz skrzyżują ze sobą rękawice w 2022 roku w jednym z dużych australijskich miast.