SOKOŁOWSKI U WASILEWSKIEGO? 'CIEKAWY POMYSŁ'

Kamil Sokołowski (11-23-2, 4 KO) w wadze bridger oraz w barwach KnockOut Promotions? Taki pomysł w kategorii wyzwania dla grupy rzucił na Twitterze jeden z użytkowników, Przemysław Mrzygłód. Czy grupa Andrzeja Wasilewskiego wyjdzie z propozycją? 

Polski pięściarz od lat walczy na Wyspach i wielokrotnie był oskubywany ze zwycięstw, dochodziło do ogromnych kontrowersji w jego pojedynkach. Wczoraj podczas gali w Londynie "Sokół" odprawił bez problemu George'a Foxa (4-1) na dystansie ośmiu rund.

- Kamila Sokołowskiego dziś nie przekręcili, zrobią to innym razem. Generalnie jeśli Andrzej Wasilewski szuka wyzwań, to propunję: 1. Podpisać Sokoła 2. Wprowadzić go do rankingu wagi bridger. Rekord - wiadomo, ale on jest lepszy od niektórych zawodników tam obecnych - napisał na Twitterze Przemysław Mrzygłód. 

Jego bilans jest oczywiście ujemny, ale gdyby zajął się nim odpowiedni promotor, mógłby w wieku 35 lat poprawić swój rekord, toczyć ciekawe walki i windować swoje nazwisko w rankingach. Mrzygłód wziął pod uwagę to, że Sokołowski praktycznie podczas swojej całej kariery wnosi na wagę średnio 103-104 kg, więc nie miałby żadnych promotorów zrobić limit nowej kategorii wagowej WBC, czyli bridger. Ranking w tej wadze jest jeszcze mocno wąski, trudno federacji Mauricio Sulaimana przygotować rozszerzoną listę zawodników. Stąd ostatnio o kilka miejsc awansował w rankingu... Artur Szpilka. 

Na komentarz byłego dziennikarza bokserskiego odpowiedział od razu Andrzej Wasilewski, szef grupy KnockOut Promotions. - Ciekawy pomysł. Pytanie o finansowe oczekiwania - napisał na Twitterze Wasilewski. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WielkiBokser
Data: 05-12-2021 09:57:10 
sokołowski robi szpile ,siwego ,rożanskiego i reszte bodziochów
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 05-12-2021 10:11:01 
Mnie wlasnie troche intryguje postac Marcina Siwego, wielki kon, cos tam uderzyc potrafi, ale widzialem tylko jedna jego walke, mysle ze troche ograniczony jest jak Rozanski, a Sokolowski po 3 miesiecznym obozie przygotowawczym i pracy z fajnym trenerem robi wszystkich naszych asow.
 Autor komentarza: Medalik23
Data: 05-12-2021 10:13:38 
Pytanie tylko czy Sokolowski chcialby wogole takiej wspolpracy
 Autor komentarza: Clevland
Data: 05-12-2021 16:31:00 
@Medalik23
Kto jak nie Wasilewski może mu zagwarantować jakąś kasową walkę?
 Autor komentarza: Chupacabra
Data: 05-12-2021 18:42:09 
@t4b4x0
Marcin Siwy wielki koń? Kojarzę go raczej jako otłuszczonego grubaska, z krótkimi rękoma, słabą kondycją i repertuarem ciosów składającym się głównie z cepów. Różański to wg mnie jego trochę lepsza wersja, ale w zasadzie obaj są niezweryfikowani i w rekordach mają same bumy i wraki, więc w sumie chętnie zobaczyłbym ich bezpośrednie starcie.
 Autor komentarza: selik
Data: 06-12-2021 13:00:37 
Ciekawi mnie pomysł promotorski na tego zawodnika.
Istnieje realne niebezpieczeństwo, że Kamil Sokołowski zostanie najlepszym prospektem w grajdołku Pana Wasilewskiego ... A tu mamy znaną procedurę :
Budujemy rekord Kamilowi.... i od tej pory do czterdziestki już nie zobaczymy go z nikim ciekawym a sam Sokołowski cofnie się obijając dawno nie widzianych na polskich galach gwiazdy kalibru Jameel McCline , Saulsberry czy może nawet Mike Mollo ....
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.