MAYWEATHER PROWOKUJE: CANELO UNIKA WALKI Z BENAVIDEZEM

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) wsadza szpileczkę Saulowi Alvarezowi (57-1-2, 39 KO). Chodzi o prawdopodobny wybór kolejnego rywala rudowłosej gwiazdy boksu.

Panowie starli się we wrześniu 2013 roku. "Piękniś" dał wtedy lekcję boksu młodemu byczkowi, ale właśnie dzięki tej lekcji dziś Canelo jest królem boksu bez podziału na kategorie.

Meksykanin wróci dopiero w maju. Jego rywalem ma być panujący mistrz WBC kategorii cruiser - Ilunga Makabu (28-2, 25 KO). O ile pod koniec stycznia nie powinie mu się noga w rewanżu z Thabiso Mchunu (23-5, 13 KO). Mayweatherowi jednak nie podoba się taki pomysł. On wolałby, żeby Canelo został w kategorii super średniej, w której pozbierał wszystkie cztery pasy, i spotkał się z Davidem Benavidezem (25-0, 22 KO).

FRANK SANCHEZ: CANELO BIJE JAK CIĘŻKI, MA DUŻE SZANSE W CRUISER >>>

- Canelo to świetny wojownik, ale moim zdaniem unika trochę Davida Benavideza. Czy podoba mi się pomysł jego walki z Ilungą Makabu? Absolutnie nie. Ja i inni chcemy zobaczyć Alvareza w konfrontacji z Benavidezem - nie ukrywa Mayweather Jr.

Przypomnijmy, że władze federacji WBC wyznaczyły Benavideza do walki o pas WBC w limicie 76,2 kilograma w wersji tymczasowej. Bo przecież mistrz - Canelo, przeskakuje o dwa limity w górę do kategorii cruiser (90,7 kg).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: essa7
Data: 03-12-2021 08:12:08 
To unika czy trochę unika xD
 Autor komentarza: babyfat
Data: 03-12-2021 08:35:53 
Powiedział koleś, który latami czekał aż PacMana dopadnie wiek ....
 Autor komentarza: MLJ
Data: 03-12-2021 09:47:02 
A sam przegrał z canelo..
 Autor komentarza: Clevland
Data: 03-12-2021 11:19:34 
Floyd vs Canelo -
Na karcie jednego sędziego był wydrukowany remis.
Ciekawe ile musiał zapłacić organizacji. Sędzia się tylko podpisał…
Normalnie powinien wylecieć, ale on wykonał swoje zadanie więc…
 Autor komentarza: VVD
Data: 03-12-2021 13:09:50 
Doskonale pamiętam jak Floyd bez wysiłku wysłał rudego oszusta do przedszkola ale hochsztaplerzy z obozu koksiarza i tak w biały dzień próbowali napluć kibicom w twarz i obrabować Amerykanina, z bezdyskusyjnego zwycięstwa, punktacja jednego z sędziów to był nie tyle skandal co jawne oszustwo i korupcja która jest na stałe wpisana w całą karierę rudego pozera, w walce którą mistrz nie do podrobienia czyli Floyd wygrał do jednej mordy bez najmniejszego zagrożenia i tak próbowali go oszukać (nie dziwne więc że nie mieli problemu by oszukać Larę czy GGG dwa razy), niedzielni kibice uwielbiają Canelo bo wiedzą tylko tyle ile usłyszeli w DAZN a tam retoryka jest oparta o marketing więc koksiarz jest najlepszy. Floyd bawił się z młokosem przez 12 rund i w każdej rundzie ośmieszał rudego miłośnika wołowiny będącego w tej walce workiem treningowym i marnym tłem dla prawdziwego mistrza. Floyd mówi prawdę, Canelo unika wyzwań, unika Benavideza jako nałożnica i kurtyzana Mauricio Sulaimána robi z siebie i kibiców idiotę oferując kibicom raz po raz kolejny mismatch tj. rywala ze śmietnika, żałosny jest ten oparty o finansową korupcję dobór rywali przez jego obóz i patroszenie przeciwnika jeszcze przed walką, to jest ich strategia i na tym jadą że Canelo walczy z przeciwnikami już przygotowanymi do przegrania i pogodzonymi z porażką, prosta droga do kolejnego pojedynku w którym przeciwnik Canelo jest pokonany jeszcze przed walką, ciekawe do co wymusi u kolejnego przeciwnika? Może aby nic nie jadł na 2 tygodnie przed ich walką :) Canelo to mistrz dla frajerów.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 03-12-2021 14:05:34 
VVD

Papież wśród hejterów Canelo. Ciekawe ile orgazmów miałeś jak to pisałeś ...
 Autor komentarza: Believer94
Data: 03-12-2021 15:25:53 
Co nie zmienia faktu,że ma wiele racji co do Chitero.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 03-12-2021 16:02:04 
Tak zwłaszcza końcówka bije racjonalnym myśleniem. Smith, Kowaliow, Saunders, Gienia banda kupionych frajerów wykastrowanych przed walką, która wyszła przegrać. Tak, to ma sens ... Cóż, wobec tych mundrości jestem frajerem jak to piszesz ... niedzielnym kibicem. Heh, ok w to też wierz XD
 Autor komentarza: impactor
Data: 03-12-2021 21:15:57 
Gdyby Rudy posiadał takie umiejętności jak teraz w walkce z Floydem to na pewno postawił by większy opór. Był po prostu mało doświadczony w tamtej walce ale teraz to tylko gdybanie. Choć uważam, że gdyby oboje byli w prime to i tak Floyd by z nim wygrał. Co do walki z Benavidezem to uważam, że Canelo by się po nim szybko przejechał, dlatego młody nie powinien do niego w chwili obecnej wychodzić tylko zebrać pare cennych skalpów i wincyj doświadczenia.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.