JOSHUA: DZIŚ NIE WYSTARCZY JUŻ TYLKO MOCNA PRACA LEWYM PROSTYM

Anthony Joshua (24-2, 22 KO) zaczyna się wstępnie szykować do planowanego na pierwszą połowę przyszłego roku rewanżu ze swoim wrześniowym pogromcą Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), ale podczas ostatniego wywiadu nawiązał do innej walki mistrzowskiej - październikowego pojedynku Tyson Fury vs Deontay Wilder III.

KELLERMAN O ZMIANIE TRENERA JOSHUY I JEGO REWANŻU Z USYKIEM >>>

- Wilder próbował wygrać z całych sił, ale żeby uderzać z pełną mocą i agresją, trzeba być w wielkiej formie również mentalnie. Wilder postawił na mocny lewy prosty, ale w dzisiejszych czasach to nie wystarczy, bo zawodnicy wagi ciężkiej są w tej erze inni niż wcześniej. Kiedyś nie robiło się choćby specjalnych, dedykowanych rękawic dla mistrzów wagi ciężkiej. Dzisiejsi zawodnicy to olbrzymi, cała ta kategoria znacząco zmieniła się w ostatnich pięciu latach - powiedział Joshua. 

- Kiedyś najwięksi zawodnicy mogli mocno pracować lewą ręką przez dwanaście rund, bo byli lżejsi niż dziś. Nie męczyli się tak szybko. Teraz trzeba walczyć w królewskiej dywizji inaczej. Ja w swoim rewanżu z Aleksandrem Usykiem przywrócę moją dawną energię, którą pokazałem w walce z Władimirem Kliczką. Ale nie będę teraz wchodził w szczegóły przygotowań do rewanżowego pojedynku - dodał jeden z najlepszych i najpopularniejszych brytyjskich sportowców w XXI wieku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ignas
Data: 25-11-2021 18:37:57 
A rzucę takim porównaniem pół żartem, pół serio.
Usyk stał się dla AJ'a kimś w rodzaju Ivana Drago dla Rocky'ego xD
 Autor komentarza: Lambada
Data: 25-11-2021 19:01:58 
Pierdoli głupoty. Idąc tym tokiem rozumowania z pierwszego akapitu jego wypowiedzi, to Joshua powinien zrobić Usyka samym lewym prostym, bo był od niego dużo większy i silniejszy. I dokładnie to próbował robić przez 12 rund, ale tego nie zrobił, właśnie dlatego, że chuja się zmieniło w wadze ciężkiej.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-11-2021 19:48:19 
Antoni nawiązał do walki z Kliczko..taki Joshua upoluje Usyka..bo ograć go nie ogra.. poprostu za duże doświadczenie i talent u Usyka..
 Autor komentarza: hms
Data: 25-11-2021 19:55:41 
Taktyka Joshuy w pierwszej walce to trochę tak jakby Stoch wzywał to na pojedynek, pozwolił wybrać dyscyplinę, a Joshua wybrał skoki narciarskie :D
 Autor komentarza: hms
Data: 25-11-2021 19:55:55 
*go
 Autor komentarza: Lambada
Data: 25-11-2021 20:18:26 
Ograć Usyka na pkt. to nie ogra nikt nawet Fury moim zdaniem. A Joshuy z walki z Kliczko już nie ma dawno. Każda jego walka po Kliczce to była kalkulacja. Raz ruszył na Ruiza i wiadomo jak się skończyło. Wiem że wielu kibiców ma w pamięci Joshue w walce z Whytem jak przyjmował czyściochy wystawiał język śmiał się i szedł na wymianę ale tego Joshuy już dawno nie ma. On się boi upokorzenia i waży każdy cios. Usyk go trafi kontrą bo pamiętajmy że Usyk to przede wszystkim kontr-boxer i na tym skończą się zapędy Joshuy po nokaut.
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 25-11-2021 20:21:51 
Tak.. tylko Usyk jest na HV waciany..i tu szanse AJ.. gdyby Usyk miał piedolniecie..to by HV pozamiatał..
 Autor komentarza: nyger1
Data: 26-11-2021 08:31:57 
na jashue nie jest waciany ,podlaczyl pare rezy joshue ,czy ja wiem czy on taki waxiany jest sile ciosu troche poprawil moim zdaniem ale usyk bije przedewszystkim bardzo celnie
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.