TYSON FURY CHCE WALCZYĆ Z KOBIETĄ: MÓWIĘ ABSOLUTNIE POWAŻNIE!

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (31-0-1, 22 KO) był dziś w świetnym humorze podczas konferencji prasowej przed grudniową walką swojego brata, Tommy'ego Fury'ego z Jake'em Paulem. Z ust Tysona padła zaskakująca deklaracja dotycząca jego pojedynku z kobietą, do którego ma zamiar doprowadzić.

FURY vs PAUL: OSTRE GADKI NA KONFERENCJI >>>

- Nie można brać boksu zbyt poważnie. Kiedy się to robi, przychodzą porażki. Ja nigdy nie traktowałem pięściarstwa zbyt poważnie i nigdy nie przegrałem... Każdy, kto uważa, że Jake Paul pokona mojego brata Tommy'ego, jest śmieszny. My trenujemy bardzo ciężko, ostro pracujemy i ostro się bawimy. Poza kamerami robimy totalnie popieprzone rzeczy - powiedział Fury.

- Jake Paul i jego brat Logan to dwie cipki. Tommy może dojechać ich obu w ciągu jednej nocy. Będę w narożniku Tommy'ego, ale nie czuję żadnej presji. Wiem, jak dobry jest Tommy, widziałem, jak codziennie nokautuje ludzi w sali treningowej. Tymczasem terroryzuję Jake'a Paula wysyłając mu prywatne wiadomości, jestem królem śmieciowej gadki. Bracia Paul weszli do świata, o którego istnieniu nie mieli pojęcia - dodał olbrzym z Wilmslow.

- Nie interesuje mnie walka z Joe Joyce'em, który chce ze mną skrzyżować rękawice. Chcę walczyć w pojedynku międzypłciowym, idealną rywalką byłaby dla mnie Savannah Marshall (mistrzyni świata wagi średniej trenowana przez wujka Tysona, Petera Fury'ego - przyp.red.). Mogę z nią walczyć w dużych rękawicach, ona mogłaby wystąpić w małych. Bardzo ją cenię i jestem poważnie zainteresowany tą konfrontacją. Mówię absolutnie serio. Jeżeli walki z Anthonym Joshuą i Aleksander Usykiem nie wypalą, jestem otwarty na starcie z Marshall. Zawsze mówiłem, że interesują mnie tylko Joshua i Usyk - podsumował temat "Król Cyganów".

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: slovik
Data: 24-11-2021 20:51:43 
Po co z kobietą Fury? Zawalcz z Najmanem, wyjdzie na to samo a będzie przynajmniej legalnie.
 Autor komentarza: hms
Data: 24-11-2021 21:08:17 
Swoją drogą z tego co pamiętam w zasadach markiza Queensberego nie ma wzmianki o tym, że przeciwnicy muszą być tej samej płci, ale mogę się mylić :D
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 24-11-2021 21:32:54 
Takie rzeczy tylko na gali u Marcina..
 Autor komentarza: Marduk
Data: 24-11-2021 23:09:51 
Aha czyli raczej mała szansa na walkę z Whyte. Fury się wykręca albo Joshua albo Usyk, ewidentnie nie chce mu się ruszyć dupska ani do Whyte ani do Joyce. Znowu rok przerwy robi.
 Autor komentarza: Wesley94
Data: 25-11-2021 08:43:11 
"Bracia Paul weszli do świata, o którego istnieniu nie mieli pojęcia" Hmmmm... Gdzieś to już słyszałem xD
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 25-11-2021 09:04:58 
Mniej pierdolenia, więcej walczenia - tyle na temat głupich gadek Furyego, które tylko najman (spec od walk międzypłciowych) łyka i traktuje serio.
 Autor komentarza: Info
Data: 25-11-2021 11:58:59 
Proszę... A pisałem niedawno, że Wilder powinien teraz walczyć z Joanną Jędrzejczyk. Co prawda Fury'ego nie przewidziałem, ale kto wie czy to proroctwo się nie spełni.
 Autor komentarza: MirKiewicz
Data: 25-11-2021 14:08:42 
Polska, Polska jest kobietą ...
 Autor komentarza: ThePinEffect
Data: 25-11-2021 14:45:54 
Ja też uważam, że jedyni godni rywale dla Furego to AJ i OU, reszta to strata czasu. On chce pieniędzy i zapisania w historii, a pokonanie 4 mistrzów, z czego jeden z nich jest królem P4P to galeria sław. A kto wie czy do tego czasu Canelo nie zechce z Nim unifikować w ciężkiej więc będzie miał i jego na rozkładzie.
 Autor komentarza: babyfat
Data: 25-11-2021 15:54:44 
Kretyn i tyle...
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.