HEARN DOMAGA SIĘ WALKI DEMETRIUS ANDRADE vs JERMALL CHARLO

Promotor mistrza świata WBO wagi średniej Demetriusa Andrade'a (31-0, 19 KO) - Eddie Hearn - zwrócił się do federacji WBC i WBO. Szef grupy Matchroom domaga się wyznaczenia pojedynku, w którym Andrade miałby zmierzyć się z mistrzem WBC Jermallem Charlo (32-0, 22 KO).

W ostatni piątek Andrade pokonał w drugiej rundzie przez TKO Jasona Quigleya na gali w amerykańskim Manchesterze i rzucił wyzwanie innym czempionom. Jego słowa poparł Hearn, skupiając się na nazwisku Charlo.

- Mamy do czynienia z dwoma wspaniałymi amerykańskimi mistrzami świata, Demetriusem Andrade i Jermallem Charlo. Co się dzieje z boksem, że nie dochodzi do tej konfrontacji? Powód jest jeden: Jermall Charlo (...) - powiedział Hearn, dodając równiez gorzkie refleksje na temat pojedynków z Jaime Munguią i Giennadijem Gołowkinem (mistrzem IBF). 

Hearn domaga się od federacji WBO wsparcia w organizacji pojedynku unifikacyjnego, a od WBC mianowania Andrade'a obowiązkowym pretendentem do pasa, który posiada Charlo, współpracujący z projektem PBC Ala Haymona. Czy presja ma sens i doczekamy się wielkiej walki amerykańskich czempionów globu? Jeszcze w tym roku powinniśmy wiedzieć więcej.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 24-11-2021 18:29:04 
Nie obrażę się jak dobiją targu. Z punktu widzenia kibica to bardzo dobra walka.
 Autor komentarza: Ghostbuster
Data: 24-11-2021 18:57:30 
Również nie będę narzekał na taki pojedynek. Oby się dogadali.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 24-11-2021 19:08:56 
Wygrany z tego zestawienia dla GGG - Murata i byłoby miodzio..
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.