BADOU JACK ROZPOCZYNA W PIĄTEK PODRÓŻ PO PAS KATEGORII CRUISER

Badou Jack (24-3-3, 14 KO) był już mistrzem świata wagi super średniej, potem półciężkiej, a teraz zapoluje na jeden z tytułów kategorii cruiser. Najbliższy przystanek już w piątek w Dubaju.

Jego walkę z Samuelem Crossedem (11-1-1, 7 KO) pokaże ESPN+. Wcześniej anonsowano Johnny'ego Mullera. Co prawda czarnoskóry Szwed ma już na koncie jedną walkę w tym limicie, ale wtedy miała to być tylko rozgrzewka przed powrotem do dywizji półciężkiej. Kilka tygodni temu przyznał, że na stałe będzie rywalizował na granicy 90,7 kilograma. Jego piątkowy rywal nie powinien mu sprawić większych kłopotów, potem jednak poprzeczka ma pójść w górę.

- Mam jasno wyznaczony cel, zdobycie tytułu w trzeciej kategorii. W piątek zaczynam nową drogę, a Crossed stoi mi na drodze. Trenowałem bardzo ciężko, jestem w świetnej formie i nie mogę się już doczekać tej walki. Dubaj to mój drugi dom i mamy w planach duże rzeczy oraz duże gale w tym rejonie - zapowiada Jack.

BADOU JACK I JEGO HISTORIA NA TURNIEJU im. FELIKSA STAMMA >>>

- To jego pierwsza walka w wyższym limicie, taka rozgrzewkowa, ale po niej będziemy już polować na mistrzów świata - stwierdził Amer Abdallah, dyrektor sportowy grupy Badou Jack Promotions.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Grzywa
Data: 25-11-2021 14:10:23 
Świetny rywal dla Masternaka, tylko solidny bokser ale dobre nazwisko. Szkoda ze nikt mu za walkę z MM nie zapłaci bo myśle iż Polak dałby mu lekcje boksu.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.