REYNOSO: BENAVIDEZ NIE ZASŁUŻYŁ NA WALKĘ Z CANELO

Kibice boksu od dawna ostrzą sobie zęby na walkę Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) vs David Benavidez (25-0, 22 KO), ale trener Alvareza - Eddy Reynoso - nie pozostawia wątpliwości: w tej chwili pojedynek Canelo z Benavidezem nie wchodzi w grę.

ILUNGA MAKABU: CANELO POPEŁNIŁ BŁĄD, ZNOKAUTUJĘ GO! >>>

- Nie ma szans, by Canelo zmierzył się teraz z Benavidezem. Wspaniali bokserzy wygrywają z mistrzami. Benavidez to dobry zawodnik, ale w tym momencie jego osiągnięcia nie są tak duże, jak ludzie myślą - powiedział Reynoso.

- Szacunek dla Benavideza, jednak pokażcie mi, ilu mistrzów świata on pokonał, ile razy bronił tytułów, ile razy je unifikował. My będziemy szukać wyzwań, walk z mistrzami, będziemy szukać dla kariery Saula najlepszych opcji. Jeżeli po drodze taką opcją będzie walka z Benaidezem, weźmiemy ją - dodał trener Canelo, który skłania się obecnie ku majowej walce z mistrzem świata WBC wagi cruiser Ilungą Makabu.

Przypomnijmy, że Canelo - niekwestionowany mistrz świata wagi super średniej - w swoim ostatnim dotychczas pojedynku pokonał przed czasem w walce unifikacyjnej mistrza świata IBF Caleba Planta 6 listopada. Natomiast Benavidez - były mistrz świata WBC wagi super średniej - wygrał 13 listopada przed czasem z Kyrone'em Davisem. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Polakos
Data: 22-11-2021 18:18:21 
Coś w tym. Jakby nie patrzeć nikogo znaczącego nie pokonał. Canelo ma w tej chwili 4 pasy, Canelo generuje nieprawdopodobne zainteresowanie, Benaviez nie ma kompletnie żadnego argumentu w postaci chociażby pasa. Alvarez od walki z Gołowkinem walczy z samymi mistrzami świata, poza Yldrimem który był pretendentem.
 Autor komentarza: Marduk
Data: 22-11-2021 18:46:37 
Zgadzam się. Niech Benavidez wyjdzie do kogoś mocnego. Jak nie w super średniej to w półciężkiej.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-11-2021 20:01:33 
Niech będzie pochwalony Canelo Alvarez...
zatem na walkę zasłużył Makabu... albowiem jego wskazał Canelo.
 Autor komentarza: poszukiwacz
Data: 22-11-2021 20:02:59 
Błogosławiony jest Reynoso... albowiem zna ścieżki Canelo.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-11-2021 21:17:55 
O dziwo zgodzę się. Średnio widzę tego benavideza. Szczerze, jeszcze przed walką Planta, pisałem że Caleb mógłby Jose wypunktować..Dobrym zestawieniem byłaby walka Benavideza z Charlo.

W tej chwili realne wyzwanie przed koksem to Beterbijew, W niższych wagach od koksa lepszy jest tylko golovkin, co dwa razy zresztą pokazał.
 Autor komentarza: Polakos
Data: 22-11-2021 21:21:16 
Apropos walki z Makabu - 1.22 na koksa jest u buka :D
 Autor komentarza: Minister1989
Data: 22-11-2021 21:59:52 
Autor komentarza: MLJ

Weź już ku#rwa przestań, bo zatarłeś się jak stara płyta, jakoś jak Kowaliow kokosował przed walkami to prawie nikt się nie pruł i ty też nie!
 Autor komentarza: MLJ
Data: 22-11-2021 22:26:24 
Co ma do tego Kowaliow ?
Alvarez wpadł na koksie ? wpadł, to jest koksem. Jak Cię boli prawda, nie czytaj.
 Autor komentarza: fighter777
Data: 22-11-2021 23:32:22 
Alvarez walczy z najlepszymi ? Alvarez walczy z bokserami, którzy mu najbardziej pasują. Taka prawda. W ostatnich latach od starcia z GGG nie walczył z żadnym topowym bokserem P4P. Pokonuję Brytyjczyków, przeciętnych mistrzów w superśredniej a robi się z niego herosa ringu. Niech ktoś pojrzy co zrobił Ward w superśredniej jako młokos pobił wielkich mistrzów tej kategorii m.in. Frocha i Kesslera, wygrał turniej supersix. Nie rozumiem tej gloryfikacji Canelo. Gdyby Canelo chciał wyzwań to nie musiałby zapędzać się do przeciętnego Makabu tylko wziąłby Charlo czy Benavideza. Dobrze niech unika dalej tych bokserów czas gra na ich korzyść , a nie Canelo. Za 2 lata Benavidez będzie już poza zasięgiem Canelo.
 Autor komentarza: essa7
Data: 22-11-2021 23:55:08 
"Gdyby Canelo chciał wyzwań to nie musiałby zapędzać się do przeciętnego Makabu tylko wziąłby Charlo czy Benavideza"

Czyli Charlo czy Benavidez to wyzwania a niepokonani mistrzowie super sredniej Smith/Saunders/Plant juz nie i to przecietni mistrzowie xD co za troll
 Autor komentarza: WydajeMiSie
Data: 23-11-2021 15:14:50 
Ja też uważam, że zamiast z Makabu Canelo powinien zawalczyć w pierwszej kolejności z Charlo, Andrade może z Benvidezem. Niech pokona kolejnych bardzo dobrych w swojej wadze (przynajmniej nie będzie kontrowersyjnych zapisów związanych z wagą), a później niech idzie do półciężkiej i tam walczy z Biwołem i Beterbijewem, ale też na uczciwych zasadach.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.