Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-18

 


EDDY REYNOSO: WIEM, ŻE CANELO WYGRA Z MAKABU

Niekwestionowany mistrz świata wagi super średniej, uważany za najlepszego zawodnika bez podziału na kategorie Saul Alvarez (57-1-2, 39 KO) uzyskał w tym tygodniu zgodę na walkę z mistrzem świata WBC wagi cruiser Ilungą Makabu (28-2, 25 KO), do której ma dojść w maju przyszłego roku. Trener Canelo - Eddy Reynoso - twierdzi, że jest pewien zwycięstwa.CANELO vs MAKABU: MIESZANE REAKCJE AMERYKANÓW

Planowany na maj przyszłego roku pojedynek Saul Alvarez vs Ilunga Makabu o należące do Kongijczyka mistrzostwo świata WBC wagi cruiser budzi mieszane reakcje, zwłaszcza w USA, gdzie waga cruiser nie cieszy się dużą popularnością. Oto wybrane opinie z amerykańskiego rynku na temat kolejnego pojedynku Canelo.


WIDEO: MATEUSZ 'DON DIEGO' KUBISZYN vs WITOLD LISEK (-92kg)

Mateusz 'DON DIEGO' Kubiszyn, czyli król walk na gołe piąchy, poprawił zeszłoroczny wynik i awansował do finału Mistrzostw Polski Seniorów. Choć nie zabrakło kontrowersji w jego walce z Witoldem Liskiem (-92kg). Po dwóch rundach dwóch sędziów wskazywało na Liska, jeden na Kubiszyna, zaś u dwóch pozostałych był remis. Ale wszystko skończyło się ostatecznie przed czasem.
DOMINIK HARWANKOWSKI: TEN REWANŻ DOSTARCZY KIBICOM EMOCJI

Zgodził się na walkę w Anglii z synem byłego mistrza świata, słynnego Ricky'ego Hattona, Campbellem. Anglik się wystraszył. Bił się na stadionie w Belgii a oglądało go 50 tysięcy kibiców. Dwudziestolatek Dominik Harwankowski to jeden z najbardziej utalentowanych pięściarzy młodego pokolenia. Do ringu wróci 10 grudnia w Żukowie podczas gali KAPEO Rocky Boxing Night, bo ma coś do udowodnienia.KELLERMAN O ZMIANIE TRENERA JOSHUY I JEGO REWANŻU Z USYKIEM

Popularny i ceniony amerykański dziennikarz sportowy Max Kellerman wypowiedział się na temat rewanżowej walki Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), która czeka nas prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku. Ukrainiec zdetronizował Brytyjczyka we wrześniu, a teraz zmieni być może trenera i właśnie na tym aspekcie skupia się Kellerman.