KELLERMAN O ZMIANIE TRENERA JOSHUY I JEGO REWANŻU Z USYKIEM

Popularny i ceniony amerykański dziennikarz sportowy Max Kellerman wypowiedział się na temat rewanżowej walki Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), która czeka nas prawdopodobnie w pierwszej połowie przyszłego roku. Ukrainiec zdetronizował Brytyjczyka we wrześniu, a teraz zmieni być może trenera i właśnie na tym aspekcie skupia się Kellerman.

EDDY REYNOSO: JOSHUA NIE KORZYSTA ZE SWOICH ATUTÓW >>>

- Gdyby Joshua zaakceptował złożoną niedawno propozycję trenowania z Tysonem Furym i Javanem Hillem (trenerem Fury'ego - przyp.red.), to postawiłbym na Joshuę w rewanżu z Usykiem. Współpraca z "Królem Cyganów" postawiłaby jednak AJ'a w roli ucznia i osłabiłaby wymowę ich ewentualnej ringowej konfrontacji - powiedział Kellerman.

- A jakie Joshua ma szanse w rewanżu bez pomocy Fury'ego? AJ to wielki, cholernie silny chłop i ma naprawdę dobre bokserskie podstawy, boksuje bardzo porządnie. Fury ma na koncie największe zwycięstwa, jednak głębia dorobku jest po stronie Joshuy. On pokonał najwięcej mocnych zawodników. Rewanż nie może być dla AJ'a szermierką na pięści, z Usykiem to nie działa. On stosuje zwody i kontruje kontry rywali, to niezwykle zaawansowany bokser. Żeby go pokonać, Joshua musi zaznaczyć swoją przewagę siły i swoją energię młodości. Atakować korpus i ryzykować - dodał Amerykanin.

- Kto jest najlepszym trenerem w zawodowym boksie? Być może Eddy Reynoso, trener między innymi Saula Alvareza. Świat boksu w pewnym sensie czeka na współpracę Joshuy z Reynoso. Oni mogą wejść razem na jeszcze wyższy poziom niż widzieliśmy u Anthony'ego dotychczas - podsumował temat charyzmatyczny ekspert.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MLJ
Data: 18-11-2021 22:25:43 
Jak zobaczę Joshue u naczelnego masarza to nara AJ. Kellerman jest charyzmatyczny ? To zwykły procanelowski zasraniec który za kasę powie wszystko. Wystarczy posłuchać co gadał przed i po walkach rudego z GGG
 Autor komentarza: ThePinEffect
Data: 19-11-2021 23:30:54 
Najlepsi to Reynoso, Hill, Ben Davidson, trener Okoliego i Furego Wujek czy Ojciec.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.