WIELKIE TALENTY U ARUMA - BRACIA DAVIS I TORREZ JR W TOP RANK

Bob Arum za moment obchodzi 90. urodziny, a wciąż rozdaje karty w boksie zawodowym. Kilka lat temu podpisał paru mocnych zawodników z boksu olimpijskiego i dalej idzie tym tropem. Właśnie pozyskał dwa kolejne duże nazwiska amerykańskiego boksu.

Richard Torrez Jr doszedł jako pierwszy od czasów Riddicka Bowe'a aż do finału olimpijskiego wagi super ciężkiej. Przegrał go na punkty, ale teoretycznie był to najlepszy start "super ciężkiego" zza oceanu od 33 lat.

Ze srebrnym medalem olimpijskim wagi lekkiej z Tokio do domu wracał również Keyshawn Davis (3-0, 2 KO). Obaj ci perspektywiczni pięściarze podpisali właśnie kontrakty z grupą Top Rank.

Torrez zadebiutuje w gronie zawodowców w przyszłym roku. Konkretów jeszcze nie ma. Z kolei Davis swój czwarty pojedynek zawodowy stoczy już 11 grudnia na rozpisce nowojorskiej gali z walką wieczoru Wasyl Łomaczenko vs Richard Commey. W "rozliczeniach negocjacji" ze stajnią Aruma związał się także Kelvin Davis (2-0, 1 KO), starszy brat Keyshawna.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: holy
Data: 18-11-2021 08:32:29 
Arum zdeklasował Kinga. Kiedyś ten drugi przodował, ale od lat mało o nim słychać w przeciwieństwie do Bobka, który wciąż dobrze się trzyma w tym biznesie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.