CRAWFORD vs PORTER: TYPY DAWNYCH RYWALI

Już w tą sobotę, 20 listopada w Las Vegas mistrz świata WBO wagi półśredniej Terence Crawford (37-0, 28 KO) zmierzy się z byłym czempionem Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO). Oto typy pięciu byłych rywali Crawforda lub Portera na ich pojedynek.

ARUM: CRAWFORD Z PORTEREM MOGĄ SPRZEDAĆ NAWET 1.5 MILIONA PPV >>>

Keith Thurman (były mistrz świata, wygrał z Porterem na punkty w 2016 roku): Porter będzie największym wyzwaniem w karierze Crawforda. Nigdy nie widzieliśmy porażki Portera przed czasem, on nie ma może przewagi stylowej, ale ma cholernie niewygodny rytm, jest bardzo silny, konsekwentny i walczy bardzo równo, nie ma dużych wahań formy. Z takim "półśrednim" Crawford jeszcze nie walczył.

Amir Khan (były mistrz świata, przegrał z Crawfordem przed czasem w 2019 roku): to dla Crawforda wspaniała walka. Crawford świetnie egzekwuje tatykę, ma świetną technikę i mocno bije. Porter nisko schodzi głową i atakuje obszernymi sierpami. Crawford wygrywa każdy pojedynek z Porterem.

Danny Garcia (były mistrz świata, przegrał z Porterem na punkty w 2018 roku): to będzie wyrównany, zacięty pojedynek, Porter jest trudnym rywalem dla każdego, ale Crawford go pokona, ma zbyt wiele broni w swoim arsenale, by Porter mógł go przełamać. 

Jose Benavidez Jr (przegrał z Crawfordem przed czasem w 2018 roku): wiele się nauczyłem z walki z Crawfordem, on prawdopodobnie wygra z Porterem, którego znam notabene ze sparingów. Crawford umie bardzo dużo i może nawet wygrać to starcie przed czasem.

Paul Malignaggi (były mistrz świata, przegrał z Porterem przed czasem w 2014 roku): gdybym nie widział walki Crawforda z Jeffem Hornem, miałbym wątpliwości, czy Crawford wygra z Porterem. Ale Crawford mnie zaskoczył, załatwił bardzo silnego, dużego i brudno walczącego Horna stosunkowo łatwo. Porter jest lepszy niż Horn, ale nie jest dużo większy niż Crawford. Rytm Portera może sprawić Crawfordowi kłopoty, Porter walczy przy tym bardzo ostro. Crawford robi jednak wszystko bardzo dobrze i stawiam na niego. To znakomita walka.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Hugo
Data: 15-11-2021 19:53:53 
Czyli większość obstawia wygraną Crawforda. Ja też.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 15-11-2021 20:06:55 
Crawford 117-111. Czasówka byłaby mocnym sygnałem że Crawford wrócił na właściwe miejsce. Ale będzie trudno Bo Django jest twardy.
 Autor komentarza: Ariosto
Data: 16-11-2021 00:00:56 
Jeśli ktoś może wygrać z Porterem przed czasem, to tym kimś jest Crawford, więc może już nadszedł ten moment.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.