PEREZ PRZED CZASEM, BILLAM-SMITH NADAL NA TRONIE EUROPEJSKIM

Dwóch zawodników należących do szerokiej czołówki wagi junior ciężkiej zanotowało podczas tego weekendu kolejne zwycięstwa. Jeden z nich to panujący mistrz Europy, drugi to dawny pretendent do mistrzostwa świata.

Chris Billam-Smith (14-1, 10 KO) po raz pierwszy obronił pas EBU w limicie 90,7 kilograma. Anglik dominował od początku do końca Dylana Bregeona (11-2-1, 3 KO) i pewnie wygrał na kartach wszystkich sędziów - 120:109 oraz dwukrotnie 119:109.

Z kolei Mike Perez (26-3-1, 17 KO) po trzyletniej przerwie zanotował w przeciągu trzech miesięcy drugie zwycięstwo przed czasem. Kubańczyk zastopował w szóstym starciu Jose Gregorio Ulricha (17-5, 6 KO), którego jedenaście miesięcy wcześniej przed czasem odprawił również Mateusz Masternak. - Nic się nie zmieniło. Chcę pozostać aktywny, często startować i zapolować na mistrzostwo świata - powiedział po wszystkim Perez.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: t4b4x0
Data: 15-11-2021 00:07:50 
Wasyl zrob cos i zorganizuj walke Cieslakowi lub Masterowi z Perezem. Swietny skalp do rekordu, mimo ze Perez na rozkladzie na ma ciekawych nazwisk, to mimo to, jest uznanym nazwiskiem w boksie i taka walka Mastera czy Michala z nim bylaby turbo ciekawa. A i uwazam, ze nie.byloby problemu by Pereza sprowadzic do Polski.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.