REWANŻ USYK vs JOSHUA W MARCU LUB KWIETNIU

Anthony Joshua (24-2, 22 KO) oraz Aleksander Usyk (19-0, 13 KO) mają ponownie skrzyżować rękawice na przełomie marca i kwietnia przyszłego roku. Taką informację podał wczoraj szef grupy Matchroom Boxing i zarazem promotor Brytyjczyka, Eddie Hearn. 

- Myślę, że rewanż realnie odbędzie się pod koniec marca lub na początku kwietnia. Obaj panowie teraz prawdopodobnie odpoczywają, chociaż AJ na pewno będzie jeszcze mocniej się przygotowywał, ponieważ chce zrobić to dobrze. Za Joshuą podróż do USA, żeby nauczyć się czegoś nowego, poobserwować, wszystko zobaczyć. Myślę, że wróci tam pod koniec roku. W ciągu najbliższych kilku tygodni zaczniemy rozmawiać z ekipą Usyka w celu ustalenia lokalizacji. Chciałbym, żeby pojedynek ponownie odbył się na Wyspach. Są też inne opcje. Mieliśmy różne podejścia, tę walkę można zrobić na całym świecie. Ale ostatnim razem było ogromne widowisko i oczywiście tym razem jest znacznie większa walka - stwierdził Hearn. 

Team nowego mistrza świata wagi ciężkiej bardzo chciałby doprowadzić do rewanżowego pojedynku na Ukrainie. Tego oczekuje najbardziej sam Usyk. 

- Mamy trzy opcje: Wielką Brytanię, Ukrainę i Bliski Wschód. Planujemy spotkać się z Eddiem Hearnem w ciągu najbliższych kilku tygodni, aby rozpocząć rozmowy dotyczące rewanżu - powiedział dziennikarzom Sky Sports Aleksander Krasiuk, menedżer Usyka. 

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Bartus83
Data: 14-11-2021 18:50:04 
Szczerze mówiąc wiem że to najmniej możliwy scenariusz , ale też bym chciał żeby Usyk zawalczył na Ukrainie,w Kijowie. Należy mu się walka u siebie bo ostanie lata to walczył na wyjeździe. A dla mnie wymarzony scenariusz to walka na stadionie w Kijowie, w której Usyk nokautuje AJ w końcowych rundach a do czasu ogrywa Go jak w pierwszej walce, a na trybunach siedzę Ja, i dopinguję możliwe że jednego z najlepszych mistrzów, potem fota z Mistrzem Usykiem i lecę bawić się na Kijów'-))
 Autor komentarza: sludgehc
Data: 14-11-2021 19:31:21 
w sumie to mógłby w Kijowie zawalczyć, póki jeszcze jest Ukrainy :-)
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 14-11-2021 19:44:14 
Nie ma opcji na Ukrainę za biedny kraj, prawdopodobnie Araby znowu wyłożą grube miliony
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-11-2021 19:58:07 
na Ukrainie 1 kwietnia:)
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 14-11-2021 20:26:18 
A po za tym myślę że ten rewanż odbędzie się latem, żeby Aj miał więcej czasu na dotarcie się z nowym trenerem.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 14-11-2021 20:40:15 
Nic juz nie uczyni Joshuy wielkim. Porazki z grubym Ruizem czy malym Usykiem pokazuja jego miejsce w szeregu. On pewnie nawet znokautuje w rewanzu Usyka, bo to bedzie dla niego walka o byc albo nie byc, ale niczego to nie zmieni w biegu historii. Kazdy kto ma jaja pokonuje Joshue.

ps. Usyk ktory nawet w cruiser nie nokautowal, a tutaj prawie dojechal Joshue, zabraklo moze 10 sek. Wilder koncz
 Autor komentarza: puncher48
Data: 14-11-2021 21:14:02 
Anthony How do you feel ?

Bo odpowiedź Aleksandra jest już powszechnie znana.
 Autor komentarza: marcinm
Data: 14-11-2021 21:25:07 
walka zapewne bedzie w UK bo tam leza pieniadze, arabia tu nie przejdzie - za pierwszym razem mial to byc wielki rewanz gwiazdora, obecnie AJ jest zweryfikowany i szejki raczej nie wrzucal tylu barylek ropy w zawodnika ktory bedzie underdogiem (bo AJ zostal ograny a nie "przypadkowo" pobity). Ukraina jest mozliwa tylko jezeli oligarchowie poloza na stol potezny pieniadz.

Usyk niech leci do UK, zbije kulturystye po raz drugi z zostawia hearna z reka w nocniku
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 14-11-2021 21:30:04 
Serio dalej się wam nie znudził ten kulturysta? Teraz to Wildera prędzej można tak nazwać, Aj ma na pewno lepszą kondycje od niego
 Autor komentarza: BlackDog
Data: 14-11-2021 21:57:49 
Oglądałem sobie dziś highlights z walk Fury vs Wilder 3 i później Joshua vs Usyk i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to że obaj panowie z drugiej walki byli co najmniej z 15 procent szybsi niż Ci z walki Fury Wilder.
Serio gdyby AJ miał walczyć z tak spompowanym Wilderem to różnica byłaby kolosalna. Facet szybkościowo trzymał się nieźle na tle Usyka a Wildera wyprzedzal skrajnie wolny jak na siebie ututy Fury.

Wiem że teraz Joshua uchodzi za slabiaka bo przegrał z "cruserem" ale wszystko zależy od tła na którym się prezentować ma zawodnik.

Tak samo nie wróżę nic dobrego Tysonowi jeśli nie ogarnie swojej wagi. Ważący 130 kg Tyson od Usyka będzie odstawal kolosalnie.
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 14-11-2021 22:18:58 
Tyson ważąc 130 może mieć problem z Whytem, on był ostatnio naprawdę w słabej dyspozycji ale na Wildera którego zna na wylot wystarczyło
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-11-2021 09:01:42 
Gerlach
Zobacz najpierw kogo Antek na w rekordzie.. Gość idzie jak burza..Na Ruizie wziął udany rewanż..co do Usyka to geniusz boksu coś jak Holyfield a może techniczne wręcz dużo lepiej..taki bokser trafia się bardzo rzadko i i to co się zdarzyło AJ nić nie ujmuję.. Chłopak jest młody ,w rewanżu musi pójść naprzód i stłamsić Usyka.. Ukrainiec ma ponad 400 walk amatorskich i przeogromne doświadczenie , które wykorzystal..mam nadzieję że AJ wyciągnie wnioski i nie będzie z nim boksował a pójdzie na totalna wojnę..że względu na watę Usyka powinien postawić wszystko na jedną kartę..i tak będzie..
 Autor komentarza: lukaszenko
Data: 15-11-2021 09:07:43 
Usyk przy swoim stylu może dziś wygrać praktycznie z każdym ciężkim no może oprócz Furego , oczywiście mowa o dobrze przygotowany m Cyganie..na pewno chciałbym zobaczyć Usyka z Whitem , który podejrzewam byłby stylowo dużo gorszy od Antka.. rewanż AJ vs Usyk stawiam na Anglika..musi zawalczyć jak z Kliczko .. dać dobra bitkę bo w bitce to atuty są po jego stronie..
 Autor komentarza: MacGyjwer
Data: 15-11-2021 09:33:38 
Jeżeli Antoni znokautuje Usyka w rewanżu to: "niczego to nie zmieni"? Dlaczego? Oczywiście, że zmieni, w historii boksu wiele było takich powrotów, a udana zemsta przywracała do łask takiego boksera.

Pytanie tylko, czy ta zemsta uda się AJ-owi?
 Autor komentarza: Lambada
Data: 15-11-2021 10:07:52 
BlackDog

Powinieneś też zauważyć że pierwsza walka to była wojna a druga szachy i zastanów się czy Joshua ze swoją odpornością i kondycją wytrzymałby takie mordobicie.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.