RÓŻAŃSKI I MASTERNAK NA KONGRESIE WBC, SPOTKANIE Z SULAIMANEM

Redakcja, Instagram/Twitter

2021-11-14

Mateusz Masternak (46-5, 31 KO), Łukasz Różański (14-0, 13 KO) oraz szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski dotarli do Meksyku, aby uczestniczyć w kongresie federacji WBC. Pięściarz z Rzeszowa na Twitterze opublikował zdjęcie ze spotkania z Mauricio Sulaimanem, szefem organizacji. Wyjazd może być dla obu zawodników niezwykle ważny w kontekście ich bokserskich karier.

- To był zaszczyt poznać prezydenta WBC Mauricio Sulaimana, oczywiście w towarzystwie promotora Andrzeja Wasilewskiego - napisał pod zdjęciem na Twitterze Różański. Dla 35-latka to bardzo ważny czas. Jest czwartym zawodnikiem rankingu WBC wagi bridger i w niedalekiej przysżłości może skrzyżować rękawice w starciu z pierwszym mistrzem świata w tym limicie, Oscarem Rivasem. 

Popularny "Master" czeka na powrót do rankingu WBC po dłuższej przerwie. Niewykluczone, że za kilka miesięcy pojawi się w pierwszej "15" i w konsekwencji zdobędzie prawa pretendenta. Wasilewski, jego promotor, marzy o starciu Masternaka z czempionem Ilungą Makabu. Mieszkający we Wrocławiu pięściarz jest wysoko notowany również w innych federacjach.