CRAWFORD: PORTER SPRAWIA, ŻE WALKI SĄ BRZYDKIE, ROBI TO NAJLEPIEJ

Na tydzień przed pojedynkiem z Shawnem Porterem (31-3-1, 17 KO) Terence Crawford (37-0, 28 KO) zdaje się doceniać umiejętności rywala, choć jak przekonuje, jego styl pozostawia wiele do życzenia.

PORTER ZAPOWIADA WIELKI WYSTĘP W WALCE Z CRAWFORDEM >>>

- On sprawia, że walki są brzydkie. To jest to, co robi najlepiej - powiedział Markowi Kriegelowi z ESPN "Bud". - Ma umiejętność wygrywania za pomocą wszelkich niezbędnych środków. Jeśli będzie musiał wejść do ringu i zasmrodzić tylko po to, by odnieść zwycięstwo, to wejdzie do ringu i zasmrodzi, by odnieść zwycięstwo. To ktoś, o kogo musisz się martwić. To ktoś, kto zrobi wszystko, co w jego możliwej woli, by wygrać walkę - dodał.

Zapytany o to, czy spodziewa się zobaczyć w ringu czegoś nieoczekiwanego, czegoś, czego jeszcze do tej pory nie widział, mistrz trzech kategorii wagowych odpowiedział jednoznacznie. - Zobaczymy w walce. To jest coś innego. Ja jako zawodnik, wielu ludzi z zewnątrz może zobaczyć coś innego. "Och, widzę to i widzę tamto, mogę wykorzystać ten rodzaj obrony i zrobić to z Terencem Crawfordem". Potem gdy wychodzą ze mną do ringu, jestem zupełnie inny. Więc widzieć coś i być w ringu, to dwie zupełnie różne rzeczy.

- Tak jak mówiłem, Shawn Porter potrafi boksować, potrafi się bić. Potrafi to ze sobą skomponować. My po prostu przygotujemy się na to, co 20 listopada wniesie do ringu Shawn Porter - podsumował jeden z najlepszych bokserów bez podziału na kategorie wagowe.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-11-2021 15:52:27 
Porter to nie Hopkins czy Kliczko, bliżej mu do Wolaka z ligi mistrzów, a właściwie Fraziera swojej wagi.
 Autor komentarza: MLJ
Data: 13-11-2021 18:33:14 
Lubię Portera, fajnie zagrał w Django u Tarantino :)
 Autor komentarza: RedaktorNaczelny
Data: 13-11-2021 18:56:26 
Django dobry film ale Portera tam nie widzialem:P
 Autor komentarza: puncher48
Data: 13-11-2021 19:14:24 
Żłopali tam ciemne mocne piwo:)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.