Archiwum wiadomości z dnia: 2021-11-10

 

JOSHUA PRZENIESIE SIĘ DO AMERYKI? HEARN JEST NA TAK

Promotor byłego mistrza świata wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (24-2, 22 KO) - Eddie Hearn - przedstawił swoją opinię na temat zmian, jakich prawdopodobnie dokona AJ przed rewanżową, planowaną na pierwszy kwartał przyszłego roku walką z Aleksandrem Usykiem (19-0, 13 KO), który zdetronizował Joshuę we wrześniu tego roku.
KELL BROOK: PODPISAŁEM KONTRAKT NA WALKĘ Z AMIREM KHANEM

Gdyby walka dwóch gwiazd brytyjskiego boksu - Amira Khana (34-5, 21 KO) z Kellem Brookiem (39-3, 27 KO) - odbyła się kilka lat temu, byłaby naprawdę wielkim wydarzeniem. Obecnie Khan i Brook mają już swoje najlepsze bokserskie dni za sobą, ale ich dyskutowany od dekady pojedynek budziłby duże emocje. Możliwe, że w końcu do niego dojdzie.


GEORGE GROVES WSPOMINA SPARINGI Z GIENNADIJEM GOŁOWKINEM

Były mistrz świata wagi super średniej, George Groves zakończył karierę w 2018 roku i korzysta obecnie z uroków życia, co jakiś czas racząc kibiców ciekawymi bokserskimi wspomnieniami. Tym razem opowiedział o swoich sparingach z jednym z największych czempionów w historii wagi średniej, wciąż aktywnym 39-letnim Kazachem Giennadijem Gołowkinem (41-1-1, 36 KO).


KRYZYS NA GRANICY: KONTROWERSYJNE SŁOWA ANDRZEJA WASILEWSKIEGO

Najbardziej wpływowy polski promotor, szef grupy KnockOut Promotions Andrzej Wasilewski często zabiera głos w sprawach pozasportowych. Tym razem w kontrowersyjny sposób skomentował trwający kryzys na granicy polsko-białoruskiej, który jest według wielu obserwatorów najpoważniejszym kryzysem na terenie naszego kraju od czasu stanu wojennego na początku lat 80.
KAROL ŁAPAWA PRZED DEBIUTEM: CHCĘ POKAZAĆ KREATYWNY BOKS

- Chcę pokazać boks kreatywny i nieszablonowy. Pięściarstwo zawodowe to inny sport niż boks olimpijski, ale długo szykowałem się do profesjonalnego debiutu - mówi Karol Łapawa, czterokrotny mistrz Polski, który podpisał długoletni kontrakt z Tymex Boxing Promotion. Pierwszą walkę w barwach grupy Mariusza Grabowskiego stoczy 26 listopada na gali Tymex Boxing Night 19 w Radomsku. Transmisja w TVP Sport.